“Kalniem pāri” un “Zemenes” izskan vairāk nekā 200 bundzinieku pavadījumā

Raksta attēls - “Kalniem pāri” un “Zemenes” izskan vairāk nekā 200 bundzinieku pavadījumā Publicitātes foto

10.07.2017 / Parmuziku.lv

9. jūlijā, uzstājoties “The Sound Poets”, “Apvedceļš”, “My Radiant You” līderiem, ASV bundziniekam J.P.Bouvet, aizvadīts Baltijas valstu bundzinieku samita koncerts.

Grīziņkalnu ierībināja vairāk nekā 200 samita dalībnieku vecumā no divarpus līdz 80 gadiem. Uz skatuves kāpa gan “The Sound Poets” līderis Jānis Aišpurs, ar kuru kopā bundzinieki izpildīja iemīļoto dziesmu “Kalniem pāri”, vakara koncertā uzstājās arī Miks Dukurs, grupas “My Radiant You” solists Janis Driksna. Kā īpašs pārsteigums no rīkotāju – “Andžeja Grauda Bungu skolas” vadītāju Andžeja un Sigitas Graudas – puses klātesošajiem tika sarūpēta grupas “Apvedceļš” līdera Jāņa Krūmiņa uzstāšanās, ar kuru kopā visi improvizēti izpildīja populāro singlu “Zemenes”. Samita dalībniekus un skatītājus ar savu virtuozitāti priecēja arī bundzinieku autoritāte no ASV – J.PBouvet, kā arī DJ Vento.

 

Bundzinieku ansambli šajā vakarā kuplināja arī populārākie Latvijas bundzinieki, tostarp Edgars Viļums, Pēteris Lunde, Kaspars Grigalis, Mārtiņš Opmanis, Vilnis Krieviņš, Tālis Gžibovskis, Mikus Rullis un citi. Viņi un pārējie samita dalībnieki izpildīja arī vairākus Latvijas mūzikas vēsturē svarīgus skaņdarbus, kas Latvijas simtgades pasākumu programmas ietvaros izskanēja kā veltījums Latvijas 100 gadu jubilejai.

 

Lūk, foto atskats uz Baltijas bundzinieku samitu!

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!