SUB SCRIPTUM dāvina lejupielādei singlu “Cirks un Mana Sirds” no rudenī gaidāmā albuma

Raksta attēls - SUB SCRIPTUM dāvina lejupielādei singlu “Cirks un Mana Sirds” no rudenī gaidāmā albuma Foto: Egons Reiters

11.06.2019 / Parmuziku.lv

Alternatīvās mūzikas grupa SUB SCRIPTUM 11. jūnijā, tieši grupas ģitārista Alvja Kozula dzimšanas dienā saviem klausītājiem uzdāvina jaunāko videosinglu “Cirks un Mana Sirds".

Šī ir jau piektā dziesma no rudenī gaidāmā albuma - iepriekš publika jau atzinīgi novērtējusi dziesmas “21. gs mode”, “Pajāt”, “Uz pauzes”  un “ Viegli ievainots”. 

Paši grupas dalībnieki par sevi saka: “Čaļi no Madonas, kas izkāpuši no orķestra bedres, izdomāja spēlēt Roku”.

"Mēs uzstājamies visur, esam pat spēlējuši Zirgu Stallī, ja neticat, ierakstiet Youtube: Sub Scriptum - Pajāt,  "turpina grupas dalībnieki. “Koncerti ir pieejami visiem, tiešām.. Netipiski mūsu laikmetam, mums nav Pajāt, tieši tāpēc jau divus gadu pēc kārtas esam veidojuši Labdarības tūri pa bērnu namiem. 2018. gadā ciemojāmies 7 bērnu namos, kur bērniem sniedzām arī nelielu mūzikas stundu, mācījām spēlēt gan instrumentus, gan arī savas dziesmas, tādējādi nodrošinoties, ja nu uz kādu koncertu solistam ciet kakls vai ģitārists aizmirst melodiju”.

SUB SCRIPTUM šovasar uzstāsies vairākos lielākajos mūzikas festivālos un pilsētas svētkos - tuvākie koncerti ir 2. augustā festivālā “Summer Sound” Liepājā, 27. jūlijā festivālā “ Zaļais stars” Pāvilostā, 3. jūlijā Jēkabpils pilsētas dārza svētkos, 27. jūnijā Kalnciema kvartālā.

Videosinglu filmēja Valts Baumanis. Aktieris Inmārs Sikle. Singlu producējis Arnis Račinskis, miksējis Arnis Račinskis, masterējis Andis Ansons. Dziesma ierakstīta ierakstu studijā ‘’Gemstudio’’.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!