Alternatīvā roka grupa ''Sub Scriptum'' izdod singlu ''Uzmanības Deficīts"

Raksta attēls - Alternatīvā roka grupa ''Sub Scriptum'' izdod singlu ''Uzmanības Deficīts" Publicitātes foto

07.07.2017 / Parmuziku.lv

Grupa iepriekš plašākai publikai bija zināma ar nosaukumu "Melns uz Balta", bet kā paši saka - pāriet uz kaut ko interesantāku un oriģinālāku.

"Dziesma "Uzmanības Deficīts" ir par meiteni. Par to, kā visi stāsta, cik šī meitene ir auksta, nepiemērota, nepareiza. Bet tomēr par spīti visiem stāstiem, tu nevari aizmirst šo cilvēku," 

stāsta grupas dalībnieks Kristers Rudzītis.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!