Grupa Sub Scriptum izdod singlu ‘’Troksnis’’ kā arī izziņo Labdarības tūri 2022

Raksta attēls - Grupa Sub Scriptum izdod singlu ‘’Troksnis’’ kā arī izziņo Labdarības tūri 2022 Publicitātes foto

11.11.2022

Pašmāju grupa Sub Scriptum izdod Singlu ‘’Troksnis’’, kura grupai ir viena no pirmajām balādēm. Mūzikas videoklipu veidojis Jānis Škapars. Galvenie videoklipa aktieri ir Jānis Lazdiņš un Baiba Prokofjeva.

Grupas līderis Kristers komentē: ‘’Visapkārt ir pūlis un dažkārt ir viegli pazaudēt sevi. Kad tu atrodi pats savu mieru, arī troksnis var būt skaists!’’. Muzikāli dziesma ir kā stāsts par diviem mīlniekiem par viņu putniem un trokšņiem. Par skaļiem lēmumiem un klusiem noslēgumiem.

Mūzikas videoklipa ideja radās diezgan spontāni dažu stundu laikā, bet izvērtusies maģiska. Kā komentē idejas autors Jānis Škapars: ‘’Aizskatoties citu logos mēs mēdzam pazaudēt sevi. Varbūt mūsdienu cilvēkam ir vieglāk bēgt no savas realitātes pie citas’’.

Gads ir bijis aktīvs ar koncertiem, bet šoreiz grupa vēlas iepriecināt bērnus un jauniešus, kuriem diemžēl nav pieejams ierastais sirdsmiers. Grupa Sub Scriptum decembra laikā sniegs bērniem muzikālu koncertu un sarunas, lai šajā sabiedrības ‘’Troksnī’’ mēs varētu sniegt mieru gan sev, gan citiem.

Labdarības tūrē 2022 mums pievienosies arī mūziķe un influencere Diona Liepiņa, jo tikai kopā mēs varam vairot labo! Koncertu gaitai varēsiet sekot līdzi gan Sub Scriptum, gan Dionas Liepiņas sociālajos tīklos.

Labdarības tūres pietur punkti:


2. decembris Bērnunams ‘’Ozoli’’

3.decembris Fonds Grašu bērnu ciemats

9.decembris Liepājas bērnu nams

10.decembris Valmieras SOS bērnu ciemats

12. decembris Internātpamatskola ‘’Sveķi’’

16.decembris Valsts sociālās aprūpes centrs ‘’Pļavnieki”

Grupa Sub Scriptum dibināta 2017. gadā. Jau iepriekš tā savā mūzikā pievērsusi uzmanību aktuālām tēmām – 2022. gada singls Siltumnīcā, kas runā par “perfektā cilvēka” fenomenu, nu jau iekarojis Latvijas Radio topus. Savukārt, debijas albums 21. gs. mode stāsta par moderno, bet ne vienmēr saprotamo cilvēku dzīves stilu. Grupas solists Kristers Rudzītis pazīstams arī kā jaunais dzejnieks ar panākumiem Latvijas mēroga konkursos un dzejas, un prozas publikācijām, kas piešķir Sub Scriptum mūzikai īpašu garšu.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!