Festivāla “Laima Vaikule Jūrmala Rendez Vous” apmeklētājus šovakar gaida pārsteigums

Raksta attēls - Festivāla “Laima Vaikule Jūrmala Rendez Vous” apmeklētājus šovakar gaida pārsteigums Publicitātes foto

07.07.2016 / Parmuziku.lv

Starptautiskā festivālā “Laima Vaikule Jūrmala Rendez Vous”, kas no 5. – 8.jūlijam notiek Jūrmalā, Dzintaru koncertzālē, organizatori sagatavojuši īpašu pārsteigumu šā vakara koncerta apmeklētājiem. Starp visiem klausītājiem, kas iegādājušies biļetes uz 7.jūlija koncertu, tiks izlozēti 7 laimīgie, kas koncerta laikā varēs personīgi satikt Laimu Vaikuli, dāvanā saņemot arī parakstītus dziedātājas albumus.

Festivāla organizatori regulāri saņem jautājumus no faniem un koncertu apmeklētājiem par iespēju satikt Laimu Vaikuli. Ņemot vērā lielo pieprasījumu, tika nolemts, ka īpašā datumā, 7.jūlijā, tieši septiņiem koncerta apmeklētājiem pēc nejaušas izlozes šī iespēja tiks dota. Laimīgos uzvarētājus paziņos, izlozējot sēdvietu numurus zālē.

Šā vakara koncerta apmeklētājiem sagatavots vairāk nekā viens pārsteigums. Lai gan dziedātājas Lolitas (Лолита) uzstāšanās bija paredzēta piektdien, 8.jūlijā, dziedātāja piekritusi priecēt klausītājus ar savu klātbūtni arī šī vakara koncertā.

Vēl nebijis notikums Latvijā būs Edītes Pjehas, viņas meitas Ilonas Broņevickas un mazdēla Stasa Pjeha uzstāšanās uz vienas skatuves, viena koncerta ietvaros. Lai gan atsevišķi zvaigznes ir koncertējušas Latvijā, šī būs pirmā reize, kad trio uzstāsies kopā koncerta laikā.

Šī vakara koncertā bez Laimas Vaikules, jau minētajiem māksliniekiem un īpašā pārsteiguma no dziedātājas Lolitas, uzstāsies arī operdziedātāja Hibla Gerzmava, Larisa Doļina, Vladimirs Presņakovs, Natālija Podoļska un MBAND.

Biļetes uz festivālu iespējams iegādāties Biļešu serviss kasēs un internetā.

Vairāk par festivālu un māksliniekiem: https://www.jurmalarandevu.lv/ 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!