Festivāls “Laima Vaikule. Jūrmala. Rendez-Vous” izziņo papildu māksliniekus

Raksta attēls - Festivāls “Laima Vaikule. Jūrmala. Rendez-Vous” izziņo papildu māksliniekus Publicitātes foto

05.07.2016 / Parmuziku.lv

Pēc Grigorija Lepsa personīga uzaicinājuma Jūrmalu apmeklēs populāru Krievijas šovu "Golos" (Голос) un "Artist" (Артист) zvaigznes – Romadi Karita (Ромади Кагита), Tatjana Širko (Татьяна Ширко) un Šarips Uhmanovs (Шарип Ухманов), kā arī Ukrainā populārais projekts «SAHA» un jaunā ukraiņu dziedātāja Zlata Ogņeviča (Злата Огневич).

Romadi Karita, šova “Artist” fināliste, izpilda trip-hop, breakbeat un rythm'n'blues stila mūziku. Tatjana Širko ir šova “Golos-4” dalībniece. Viņas mūzikas stili ir pops, soul, pop-rock un R’n’B. Savukārt Šaripu Uhmanovu skatītāji iepazina  šovā «Golos-2». 

Festivāla programmu bagātinās arī jaunā ukraiņu dziedātāja Zlata Ogņeviča un  Ukrainā populārais projekts SAHA. Zlatu Ogņeviču daudzi atceras no  Eirovīzijas 2013, kur viņa pārstāvēja Ukrainu ar dziesmu “Gravity”, konkursa kopvērtējumā ieņēmot 7. vietu. Bet ukraiņu meiteņu pop-grupa “SAHA” priecēs skatītājus ar hitiem “Аргентина” un “Всего лишь три слова”, kā arī saviem faniem piedāvās jaunu dziesmu “Ежики”, kurai pavisam nesen uzņemts videoklips.

Laima Vaikule vienmēr ir atbalstījusi jaunos talantus, un arī šoreiz festivāla jaunajiem māksliniekiem būs iespēja uzstāties kopā ar pazīstamiem mūziķiem.

Vienlaikus festivāla programmu papildinās arī divas spilgtas Latvijas dziedātājas – Liene Greifāne un Aija Andrejeva, kā arī dziedātājs no Izraēlas Eddie Butler, kas Dzintaru koncertzāles skatuvi jau iepazinis 2002. gadā, uzstājoties jauno izpildītāju konkursā “Jaunais Vilnis”. Par dziesmu bagātināšanu ar vizuāli baudāmu klasiskās un mūsdienīgās dejas apvienojumu rūpēsies “Freedom Ballet”  no Ukrainas, kas katrā festivāla dienā uzstāsies kopā ar Laimu Vaikuli.

Festivāls “Laima Vaikule Jūrmala Rendez-Vous” šogad notiks jau otro reizi un tas noritēs četras dienas, no 5. līdz 8.jūlijam, pulcējot tādus pazīstamus pašmāju un ārzemju māksliniekus kā Grigorijs Ļepss, Maksims Galkins, Hibla Gerzmava, Larisa Doļina, Jeļena Vaenga, Soso Pavliašvili, Verka Serdjučka, VIA Gra, Serebro, Intars Busulis, Marija Naumova un daudzus citus.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!