Festivālā “Laima Rendez Vous Jūrmala” uzstāsies arī Ļepss, Lagutenko un Reva

Raksta attēls - Festivālā “Laima Rendez Vous Jūrmala” uzstāsies arī Ļepss, Lagutenko un Reva Publicitātes foto

27.06.2017 / Parmuziku.lv

Jau mazāk kā pēc mēneša Jūrmalā sāksies starptautiskais festivāls “Laima Rendez Vous Jūrmala”.

Festivāla atklāšanas vakarā 20.jūlijā uz skatuves kāps Iļja Lagutenko, 21.jūlijā Aleksandrs Reva, savukārt, 22. un 23.jūlijā apmeklētājus priecēs Grigorija Ļepsa uzstāšanās.

Iļja Lagutenko zināms kā grupas “Mumiy Troll” līderis, Lagutenko ir viens no krievu roka simboliem, dzied krievu, angļu un ķīniešu valodās. Bet kādus muzikālus pārsteigumus abi solisti sagādās festivāla “Laima Rendez Vous Jūrmala” apmeklētājiem – to varēs piedzīvot 20.jūlijā Dzintaru koncertzālē.

20.jūlijā uz koncertzāles skatuves kāps arī pasaulslavenā Latvijas operdziedātāja, soprāns Kristīne Opolais, estrādes zvaigznes Jeļena Vaenga, Valērijs Ļeontjevs, Valērijs Sjutkins, Latvijas pārstāvji Intars Busulis, Jānis Stībelis, internacionālais starpžanru mūzikas kolektīvs DAGAMBA un daudzi citi.

21.jūlijā jau izziņotajiem māksliniekiem – operdziedātājai Hiblai Gerzmavai, rokmūzikas leģendai Krisam Normenam, estrādes dziedātājiem Leonīdam Agutinam, Vladimiram Presņakovam, pievienojas komiķis un raidījumu vadītājs Aleksandrs Reva. Reva ir Krievijas humora raidījuma “Comedy Club” rezidents, kinofilmu aktieris un 2015.gadā laidis klajā arī savu pirmo albumu “Lyubov”.

Savukārt Grigorijs Ļepss ir viens no populārākajiem Krievijas estrādes dziedātājiem, kas ir plašas publikas iemīļots savas plašā, unikālā balss tembra un dziļā satura piepildīto dziesmu dēļ.

Ļepss uzstāsies festivālā “Laima Rendez Vous Jūrmala” 22.jūlijā, kad publiku priecēs arī Stass Mihailovs, Lolita, Vladimirs Vinokurs, A’Studio, MBAND un daudzi citi, kā arī noslēguma koncertā 23.jūlijā, kurā viņš uzstāsies īpašā trio kopā ar saviem kolēģiem, G.Ļepsa Producentu centra māksliniekiem – dziedātājiem Emin un Aleksandru Panajotovu. Šajā vakarā piedalīsies tādi iemīļoti mākslinieki kā Valērijs Meladze, Genādijs Hazanovs, Vahtangs Kikabidze, Monss Selmerlēvs, Nani Bregvadze, “Vremya i Steklo” un daudzi citi.

Plašāka informācija par festivāla programmu pieejama www.jurmalarandevu.lv Biļetes uz festivālu pieejamas “Biļešu serviss” kasēs un www.bilesuserviss.lv

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!