Singapūras Satīns kopā ar Ricky Done Did It! izdod dziesmu “LABVAKAR”

Raksta attēls - Singapūras Satīns kopā ar Ricky Done Did It! izdod dziesmu “LABVAKAR” Foto: AkselsShotit

03.08.2023

Par supergrupu dēvētā apvienība Singapūras Satīns izdevusi dziesmu “LABVAKAR”, kas tapusi kopā ar producentu Ricky Done Did It!. Dziesma ir jau ceturtais singls no šoruden gaidāmā grupas albuma “SUPER”.

“Mums šad tad pārmet, ka mūsu dziesmās ir pārāk daudz rupjību vai referenču uz apreibinošām vielām, tādēļ vēlējāmies radīt dziesmu, kas ietu pie sirds arī normāliem cilvēkiem, bet radio dīdžejiem nebūtu naktī jādomā vai viņiem vēl vispār ir jēga iet uz darbu pēc šīs dziesmas atskaņošanas ēterā.

Šī dziesma radīta par vienu no skaistākajiem mirkļiem cilvēku dzīvēs - divu cilvēku iepazīšanos negaidītā brīdī, kam seko tūlītēja pārnakšņošana ar filmām, čipsiem un neveselīgām limonādēm. Domājams ikviens šajā dziesmā atpazīs sevi, vai vismaz kādu draugu, kuram tā šad tad dzīvē tā notiek,” stāsta grupas pārstāvji.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!