Singapūras Satīns kopā ar lietuviešu reperi Remis Retro izdod dziesmu “Fortūna”

Raksta attēls - Singapūras Satīns kopā ar lietuviešu reperi Remis Retro izdod dziesmu “Fortūna” Publicitātes foto

23.11.2023

Par supergrupu dēvētā apvienība Singapūras Satīns kopā ar vienu no aktuālākajiem Lietuvas reperiem Remis Retro izdevuši enerģisku singlu “Fortūna”. Dziesma tapusi gan Rīgas, gan Viļņas ierakstu studijās, bet tās videoklips filmēts Rīgā un mākslinieku vasaras koncertos.

“Sadarbība ar lietuviešu mākslinieku Remis Retro izvērtās ļoti patīkama, jau pirmajās minūtēs atradām kopīgu valodu (angļu) un ļoti atbrīvotā gaisotnē ierakstījām skaņdarbu. Neiztikām arī bez jokošanas par valodu un tautu līdzībām un nozīmīgas pieredzes apmaiņas, salīdzinot mūzikas industrijas nianses un aktualitātes abās valstīs. Īsts profesionālis, kādreiz noteikti labprāt apmeklēsim viņa koncertu un tēlosim, ka saprotam, par ko viņš dzied,” stāsta Singapūras Satīns.

Dziesmas video versiju veidojuši režisore Elizabete Šukste un producents Justs Sirmais. Videoklipu atbalstījuši Royal Casino SPA & Hotel Resort un restorāns “Terra”.

Mūzikas video klipā atspoguļots “Fortūnas” dziesmas tapšanas process, no studijas līdz koncertam. “Visiem māksliniekiem ir saspringti ikdienas grafiki, uzreiz sapratām, ka šim videoklipam ir jābūt vieglam, plūstošam un izklaidējošam, tādēļ atspoguļojot dinamisko reperu ikdienu, kļuvām kā ēnas viņu gaitās,” stāsta mūzikas video režisore Elizabete Šukste.

Remis Retro ir viens no vadošajiem māksliniekiem uz Lietuvas hip hop skatuves. Savu karjeru uzsācis kopā ar repa apvienību  “Flying Saucer Gang'', bet 2021.gadā parakstījis līgumu ar “Universal Music Group” un uzsācis savu solo kajeru.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!