Grupa “Singapūras Satīns” izdod dziesmu “Kamēr jauni mēs” kopā ar dziedātāju Miku Galvanovski

Raksta attēls - Grupa “Singapūras Satīns” izdod dziesmu “Kamēr jauni mēs” kopā ar dziedātāju Miku Galvanovski

01.09.2022

Grupa “Singapūras Satīns” piedaloties Mikam Galvanovskim izdevusi dziesmu “Kamēr jauni mēs”. Dziesma tapusi par godu Maestro Raimonda Paula mūzikas lielkoncertam, kurā 10. septembrī Rīgas Daugavas stadionā pulcēsies teju 100 mūziķi.

“Dziesmu rakstījām īpaši pasākumam “Latvijas mūzikas lielkoncerts”, kurā skanēs Maestro Raimonda Paula mūzika. Pirmoreiz mūžā mums būs tas gods izpildīt skaņdarbu ar Liepājas Simfonisko orķestri un mums tas liekas kaut kas ārprātīgs, jo tie ir cilvēki, kas tiešām prot notis un mūziku, kamēr mēs vairāk mākam to, kas teikts dziesmas piedziedājumā. Vēl ar mums dziesmā piedalās čalis ar vienu no spēcīgākajām balsīm pilsētā - Miks Galvanovskis, arī viņš kāps ar mums uz skatuves Daugavas stadionā”, par dziesmas tapšanu stāsta grupas pārstāvji.

“Tā kā dziesmā satiekas vecais un jaunais, dziesmas video piemeklēti kadri no Latvijas Valsts kinofotofonodokumentu arhīva un rezultātā varam priecāties par to, kā šie senie kadri saskan ar jaunās skaņās radītu visiem zināmo dziesmu,” grupa turpina.

Dziesmas teksta autori ir Kārlis Zenne, Juris Štrāls, Edgars Bāliņš un Jānis Peters. Dziesmu producējuši Niks Evalds un Arstarulsmirus.

„Singapūras Satīns“ ir Latvijas pēdējā laika skaļākā un apspriestākā hiphopa grupa, kura debitēja 2015. gada izskaņā, kad savā „YouTube“ kanālā publicēja grupas pirmo miksteipu „Singapūras Satīns Vol. 1“. Šis miksteips vienas nakts laikā guva atzinīgu klausītāju un arī kritiķu vērtējumu par unikālo izpildījumu, satīriskajām lirikām un Latvijā neraksturīgo "laikmetīgo" skanējumu. Līdz šim grupa ir izdevusi trīs studijas albumus, trīs miksteipus un vairākus singlus. 2020.gadā „Singapūras Satīns“ sācis sadarbību ar mūzikas izdevniecību „Universal Music Group“.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!