Shipsea dziesma "Mežaparks" ieguvusi vizuālo tulkojumu

Raksta attēls - Shipsea dziesma "Mežaparks" ieguvusi vizuālo tulkojumu Publicitātes foto

08.07.2016 / Parmuziku.lv

Tuvojoties vienīgajam šīs vasaras Shipsea solo koncertam, kas notiks Cēsu Mākslas festivāla ietvaros 16.jūlijā Vidzemes koncertzālē “Cēsis”, skatītāju vērtējumam tiek piedāvāta video versija Shipsea skaņdarbam “Mežaparks”.

Video veidojis režisors Matīss Spaile. Daļa video uzņemta Jāņa Šipkēvica kamerkoncertu laikā pagājušā gada nogalē K.K fon Stricka villā, otra daļa, tapusi šovasar koncertceļojuma laikā Islandē un tajā piedalās Shipsea māsa Tīna Šipkēvica, kas nu jau kļuvusi par gaidītu viešņu brāļa koncertos.

“Šīs dziesmas vārdi man pašam ir kā pirmā skolas liecība. Tas ir viens no pirmajiem sacerējumiem, kas radies manā prātā, tādēļ tik ļoti tuvs un patiess pašam tas šķiet. Kad astoņus gadus vēlāk kopspēlē ar Matīsu Čudaru tapa dziesma, biju pārsteigts atklājot, ka tās pašas rindas bija ieguvušas jaunu nozīmi. Un tagad - Matīsam Spailem atrodot “Mežaparka” vizuālo tulkojumu, mana sajūta ir tāda, ka loks ir noslēdzies," stāsta Shipsea.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!