Mīlestības piepildītu sirdi AnnaKrista izdod dziesmu “Par tevi”

Raksta attēls - Mīlestības piepildītu sirdi AnnaKrista izdod dziesmu “Par tevi” Publicitātes foto

07.09.2022

Dziedātāja AnnaKrista izdod dziesmu “Par tevi”, kas tapusi sadarbībā ar reperi Edavārdi un producentu Reini Briģi. Dziesma apvieno divu pasauļu - sievietes un vīrieša - skatījumu uz mīlestību.

“Vārdi latviešu valodā paši atnāca pie manis. Var teikt, ka tie ir klišejiski, par ļoti saldu mīlestību, bet tā nu tas ir - dziesma "Par tevi" ir par manu otru pusīti un mūsu attiecībām - jaukām, mīļām un vienkāršām. Domāju, ka neesmu vienīgā ar šādu, mīlestības piepildītu sirdi, “ atklāj AnnaKrista, kura sākotnēji dziesmu izpildījusi angliski.

Dziesmas ideja aizrāvusi arī reperi Edavārdi, kurš atzinies, ka vīriešiem bieži vien neesot vārdi, ar kuriem atbildēt uz sievietes romantiskajām jūtām. Sieviete savās emocijās un mīlestībā uzraksta dziesmu, savukārt vīrietis viņas jūtām atbild, piemēram, paveicot kādu labu darbu.

Videoklipa filmēšana notika sadarbībā ar Annu Zeiliņu, kura uzticēja sevis skaisti iekopto vietu “Kalnabiķi” Tomē, un filmētāju Kārli Dureiku. Par vizuālo tēlu parūpējās vizāžiste Vita Vītola. AnnaKrista stāsta: “Videoklipa kadrējumu un vienkāršo scenāriju kopā ar manu otro pusīti Arturu Jurčaku salikām paši, viņu var redzēt pāris video kadros. Dziesma tomēr ir par mūsu attiecībām, tāpēc gribējām arī kopā piedalīties video realizēšanā. Paldies jāsaka arī Annas Zeiliņas tētim, kurš aizlienēja savu loloto žigulīti.”

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!