Projektam “Polar Pilots” jauna, romantiska dziesma un video “Pēdējā deja”

Raksta attēls - Projektam “Polar Pilots” jauna, romantiska dziesma un video “Pēdējā deja” Publicitātes foto

06.01.2022

Mūziķi Lauris Valters un Reinis Briģis, kuri darbojas kopā kā projekts Polar Pilots, piedāvā klausītājiem savu jaunāko dziesmu un video “Pēdējā deja”.

Paši mūziķi par kompozīciju izsakās tā : ”Kad visi izlēkājušies pie bengeriem jaungada ballītēs, ir laiks arī kādai lēnai dejai. Kādai mazliet 90-to “baby boomers” noskaņās, kādai īpašajam cilvēkam.”

Dziesmai tapis arī atbilstošs video klips retro noskaņās, kuru veidojis talantīgais Emīls Ašmanis.

Polar Pilots sevi pieteica 2019.gada vasarā un līdz šim izdevuši vairākus veiksmīgus singlus : “Tam ir jābūt tepat”, “1984”, “Ceļojums tāls”. Dziesmas dzirdamas Latvijas radio stacijās, kā arī klausāmas Spotify, Youtube, u.c.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!