Samanta Tīna iedziedājusi "Jumpravas" dziesmu

Raksta attēls - Samanta Tīna iedziedājusi "Jumpravas" dziesmu Publicitātes foto

03.04.2017 / Parmuziku.lv

Dziedātāja Samanta Tīna no jauna iedziedājusi Aigara Voitišķa grupai "Jumprava" sakomponēto dziesmu "Klusi savas rokas".

“Mana pati pirmā sakomponētā dziesma no pagājušā gadsimta 80-iem gadiem. Dziesma bija grupas “Jumprava” pirmajā programmā un kad 2014. gadā gatavojāmies grupas 30 gadu jubilejas tūrei, klausoties ko mēs varētu spēlēt koncertā, par lielu pārsteigumu sev, atklāju no jauna šo dziesmu.  Vienīgais, kas mani skumdināja bija tas, ka ieraksts izklausījās diezgan bēdīgs, tāpēc vēlējos dziesmu ieskaņot no jauna. Domāts, darīts – izsapņoju kā tai jāskan un Reinis Sējāns to realizēja studijā. Radās jautājums, kas šo dziesmu dziedās  – pirmajā versijā es pats to dziedāju ( “Jumpravā” I.Ulmanis), taču likās, ka dziesmu jādod dziedātājai - balsij jābūt piesātinātai, dziļai, spēcīgai un kaislīgai, tai pašā laikā jūtīgai. Daudz klausījos mūsu dziedātājas un vērtēju, kura būtu tā īstā. Uzrunāju Samantu Tīnu un, par lielu prieku man, viņa piekrita. Esmu gandarīts par rezultātu un ceru, ka dziesma "Klusi savas rokas” lai gan skan mazliet neierasti, klausītājus aizķers, man pašam tā ļoti patīk. “komentē  dziesmas autors Aigars Voitišķis.

“Dziesmai jau iepriekš piemita savs šarms, ko nevar noliegt. Man bija liels gods, kad Aigars Voitišķis mani uzrunāja šo dziesmu reanimēt tieši ar manu vokālu, bet tai pašā laikā liela atbildība, jo grupa “Jumprava” ir neatņemama Latvijas mūzikas sastāvdaļa un kultūrmantojums! Pie dziesmas strādājām ļoti ilgi, bet manuprāts, šis laiks ir sevi attaisnojis un arīdzen rezultāts! Paldies Aigaram par iespēju un rezultātu.” saka Samanta Tīna.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!