Ventspils Pilsētas svētkos grupas “Sudden Lights”, “Jumprava” un “Gus Gus” no Islandes

Raksta attēls - Ventspils Pilsētas svētkos grupas “Sudden Lights”, “Jumprava” un “Gus Gus” no Islandes Ekrānšāviņš no video

02.08.2021

Sestdien, 7. augustā, Ventspils Pilsētas svētku kulminācijā, baudīsim ne vien Lielās svētku vakara terases plašo ēdienu un dzērienu klāstu, bet arī grupu “Sudden Lights”, “Jumprava” un “Gus Gus” koncertus.

Plkst. 20.00 koncertu iesāks poproka grupa “Sudden Lights”, kuras skanējumu raksturo lipīgas, viegli dejojamas melodijas, mūziķu enerģija un jaunības degsme. Puišu grupa sevi jau pierādījusi ar vairākiem spēcīgiem hitiem, kas iekarojuši Latvijas radiostaciju mūzikas topu virsotnes – “Klusumi”, “Aizņem man vietu”, “Priekšpilsētas valsis”, “Haosā” un citas.

Plkst. 21.00 ar vienīgo šī gada lielkoncertu leģendārā grupa “Jumprava” atgriežas ar jubilejas superhitu programmu “XO” jeb “Extra Old”, kuru pirms 2 gadiem dzirdējām izpārdotā koncertā “Arēna Rīga”. Izskanēs hiti, kas kļuvuši par sava laika simboliem – “Ziemeļmeita”, “Peldētājs”, “Vēlreiz”, “Šeit lejā” un neskaitāmi citi, tāpēc tā noteikti būs baudāma kā labi noturēts konjaks. Šobrīd aktīvi tiek strādāts pie spēlfilmas “Jumprava. Lielais notikums” filmēšanas, kas pie skatītājiem nonāks 2022. gada sākumā. Filmas pamatā stāsts par grupas “Jumprava” izveidošanos un attīstību laika posmā, kad grupa ar savām dziesmām un stilu veicināja Trešo atmodu un iedvesmoja cilvēkus uz lieliem sapņiem pāri “dzelzs priekškaram”.

Pusnaktī, pēc grandiozās svētku uguņošanas, uz skatuves kāps elektroniskās deju mūzikas zvaigznes – grupa “Gus Gus” no Islandes, kas Latvijas publikai ir labi pazīstama. 2012. gadā pasaulē zināmā islandiešu apvienība jau reiz viesojās Ventspilī tūres “Arabian Horse” ietvaros, kas daļai auditorijas bija patīkams jaunatklājums mūzikas pasaulē, lai gan grupa starptautisku atzinību guvusi jau 90. gadu nogalē. “Gus Gus” dalībnieku sastāvs ir vairākkārt mainījies, bet kodols palicis nemainīgs - mūziķis Bigi Viera (Biggi Veira) un hipnotiskās balss īpašnieks Daniels Agusts (Daníel Ágúst). Pēc 25 gadu muzicēšanas, koncerttūrēm un neaizmirstamām dzīvajām izrādēm, “Gus Gus” atgriežas ar jaunu albumu “Mobile Home” un jaunu grupas dalībnieci - skaistās balss īpašnieci Margrētu Ranu (Margrét Rán) no projekta “Vök”. Ventspils būs viena no pirmajām vietām Eiropā, kur klātienē izskanēs jaunā tūres programma, kas kā vienmēr būs enerģijas pilna ar īpašu gaismu režiju un grupas lielākajiem hitiem.

Ieejas maksa Reņķa dārzā 6,00 EUR. Biļetes būs iespējams iegādāties no plkst. 19.00 kasēs pie Reņķa dārza. Bērniem līdz 6 gadu vecumam vecāku klātbūtnē ieeja bez maksas.

Reņķa dārza tirdzniecības teritorijas apmeklējums bez ierobežojumiem, savukārt, koncerta teritorijā pie ieejas jāuzrāda derīgs Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts. Ieeja Lielajā svētku vakara terases teritorijā no plkst. 19.00.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!