Rokgrupa “Wild Detroit Gang” velta dziesmu futbola klubam “AUDA”

Raksta attēls - Rokgrupa “Wild Detroit Gang” velta dziesmu futbola klubam “AUDA” Kolāža, publicitātes foto

22.02.2017 / Parmuziku.lv

Rokgrupa “Wild Detroit Gang” savu labpatiku pret futbolu paudusi muzikāli, sarakstot dziesmu “Pirmais puslaiks”, kuru veltījuši futbola klubam “AUDA”. Šādi savu 49. sezonu “AUDA” varēs aizvadīt īstās rokenrola noskaņās.

FK “AUDA” prezidents Juris Gorkšs: “Futbols un mūzika ir divas nesaraujamas lietas.

Mūziku stadionos mēs dzirdam pirms spēlēm un puslaiku starplaikos. Dziesmas, kuras uzkurina un motivē, spēlētāji klausās ģērbuvēs, lai labāk noskaņotos cīņai.

Neskaitāmiem klubiem ir dziesmas, kas jau kļuvušas par vienu no kluba simboliem, kā piemēram, dziesma “You’ll never walk alone” kļuvusi par “Liverpool” FC himnu. Neformālā gaisotnē satiekot grupas dalībniekus – Jāni un Gunāru, radās kopīga ideja – radīt īstu roķi, kas noskaņotu spēlētājus lielām uzvarām. Esmu īsta rokenrola fans, tādēļ ceru, ka arī līdzjutēji šo dziesmu iemīlēs.”

“Wild Detroit Gang” solists Jānis Drēģeris: “Futbols, kā viens no populārākajiem un azartiskākajiem sporta veidiem pasaulē, ir atstājis savas pēdas mūsu uztverē un tādēļ šim garadarbam mūsu sirdīs tiek piešķirta īpaša nozīme. Apvienot un būt par FK “AUDA” sastāvdaļu – lūk, tā ir dziesmas būtība. Skanīgi ģitāru rifi, grūvigs bass, zemi satricinoši bungu sitieni un dzelžaina balss rada vēl siltāku sajūtu mūsu sirdīs”.

Latvijas mežonīgā rokgrupa “Wild Detroit Gang” ir dibināta 2014. gadā. Tās pieredzējušos māksliniekus saista kaislība pret blūza un rokenrola mūziku. Grupas nosaukums cēlies iedvesmojoties no grupas “Kiss” dziesmas “Detroit rock city” un tās saknes ir meklējamas spēcīgajās Latvijas pilsētās - Krāslavā un Daugavpilī. Grupas ideja ir viena – “Mūzikai jāskan no sirds. Nav pat svarīgi, ja sirds ir no dzelzs...”. “Wild Detroit Gang” dalībnieki: Jānis Drēģeris (klasiskā roka vokāla īpašnieks un ritma ģitāra), Gunārs Cauņa (solo ģitāra, back vokāls), Tatjana Nizjuļko (bass lēdija) un Slavičs Timoščuks (metāla drumeris).

FK “AUDA” meistarkomanda 2017. gadā piedalīsies Latvijas 1. līgas čempionātā. Primārais mērķis šosezon būs pērn izcīnītās 3. vietas aizstāvēšana. Klubs dibināts 1969. gadā, kā zvejnieku kolhoza “9. maijs” futbola komanda. Savu pašreizējo nosaukumu ieguvis 1991. gadā no paju sabiedrības “Auda”, kas izveidojusies kolhoza “9. maijs” vietā. 2005. gadā klubs no Rīgas pārcēlās uz Ķekavu, kur ir šim klubam uzbūvēts stadions, kas ieguvis “Audas” nosaukumu.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!