Rokgrupa B Optimist publicē video dziesmai Klerks

Raksta attēls - Rokgrupa B Optimist publicē video dziesmai Klerks Publicitātes foto

29.09.2015 / Parmuziku.lv

29. septembrī B Optimist izdod jaunu videoklipu dziesmai no grupas debijas albuma Klerks.

Videoklipa idejas autors ir Roberts Levins, operators Gatis Levins, savukārt videoklipu režisēja un montāžu un pēcapstrādi veica Valters Levins.

Rokgrupa B Optimist izveidota 2013. gada janvārī. B Optimist spēlē enerģisku un emocionālu rokmūziku, liekot uzsvaru uz dziesmu tekstiem latviešu valodā. 2015. gada pavasarī izdots debijas albums.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!