Rokmūzikas trio B OPTIMIST izdod akustisko albumu „Turpinies!” ar tautasdziesmu vārdiem

Raksta attēls - Rokmūzikas trio B OPTIMIST izdod  akustisko albumu „Turpinies!” ar tautasdziesmu vārdiem Publicitātes foto

17.12.2020

Rokmūzikas trio B OPTIMIST izdod akustisko albumu „Turpinies!”. Tajā iekļautas 10 oriģināldziesmas ar tautasdziesmu vārdiem, kurām pirmsākumi meklējami pat pirms grupas dibināšanas laika.

Dziesmas radītas divās radošajās sesijās, ar divu gadu starpību. Grupas pastāvēšanas laikā daļa no šīm dziesmām ik pa laikam izskanējušas arī akustiskajos koncertos, līdz šogad grupa nolēma tās apkopot un iemūžināt albuma formā.

„Turpinies!” – tas ir albums par latviešu tautas spēku, tradīcijām, kultūras bagātību, cilvēka dzīves ritējumu un nerimstošo dzirksti, ko smelties latviešu tautasdziesmās. „Turpinies!” ir kā uzsaukums un novēlējums ikvienam no mums.

Albums ierakstīts B OPTIMIST studijā, miksēja un māsterēja Valters Levins, producēja B OPTIMIST, mūzika: B OPTIMIST, teksti: B OPTIMIST / tautasdziesmas, albuma noformējums: Inga Bitēna.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!