Rokmūzikas trio B OPTIMIST piesaka piekto albumu ar jaunu dziesmu

Raksta attēls - Rokmūzikas trio B OPTIMIST piesaka piekto albumu ar jaunu dziesmu Publicitātes foto

08.04.2022

Rokmūzikas trio B OPTIMIST piesaka rudenī gaidāmo piekto studijas albumu ar dziesmu un videoklipu "Akvareļos".

Skaņdarbs ir par sava ceļa meklējumiem, saviem jautājumiem un atbildēm, ka viss nav tik viennozīmīgs un laiks visu sakārto – „Mazliet pacietības un katrs zieds uzziedēs”.

Šajā pavasarī un vasarā grupai plānotas vairākas uzstāšanās. Šobrīd izziņoti trīs koncerti, par pārējiem informācija sekos. B OPTIMIST uzstāsies,  21.04 – Rīgas bārā „Nemiers”; 30.04 Liepājas klubā „Fontaine Palace”; 25.05 – festivālā „Latviabeerfest”.

Iepriekš izdots albums „Visur skan”, akustiskais albums „Turpinies!” ar tautasdziesmu vārdiem. Debijas albumu „B OPTIMIST” grupa izdeva pirms septiņiem gadiem, kam sekoja minialbums „KOPĀ”. „Akvareļos” ir grupas trīspadsmitais videoklips. B OPTIMIST spēlē enerģisku un emocionālu rokmūziku latviešu valodā kopš 2013. gada. B OPTIMIST ir: Valters Levins, Roberts Levins, Linards Liepa. Grupas mūzika dzirdama Spotify, Bandcamp, iTunes, Youtube un citās straumēšanas vietās.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!