Rokgrupa "B Optimist" publicē jauno minialbumu

Raksta attēls - Rokgrupa "B Optimist" publicē jauno minialbumu Publicitātes foto

24.10.2017 / Parmuziku.lv

Tajā iekļautas 4 dziesmas, kuras ierakstītas Valmierā pie Ģirta Laumaņa „Hodila records” studijā.

Mini albumā iekļautās dziesmas caurvij vienots stāsts par satikšanos, ilgošanos, mirkļa izbaudīšanu, avantūrām un sevis piepildījumu. Katra dziesma veltīta kādai no šīm sajūtām un dzīves notikumiem.

Albums pieejams visos lielākajos mūzikas straumēšanas servisos.

Minialbumu ierakstīja, miksēja un producēja Arnis Račinskis, māsterēja Andis Ansons un Ģirts Laumanis. Mūzikas un teksta autori: B OPTIMIST. Albuma noformējums: Valters Levins.

Grupa aicina uz tuvākajiem koncertiem:

28. oktobrī Valmierā, „Tautas Harmonijas Centrā”;

9. novembrī Mūzikas un Mākslas Festivālā „Bildes”, Spīķeru koncertzālē;

30. novembrī klubā „Omas Briljants”, Rīgā;

14. decembrī bārā „Tims Mints”, Rīgā;

30. decembrī Liepājā, klubā „Fontaine Palace”.

Rokgrupa „B OPTIMIST” izveidota 2013. gada janvārī Ogres novadā, Suntažos. „B OPTIMIST” spēlē enerģisku un emocionālu rokmūziku, liekot uzsvaru uz melodijām un dziesmu tekstiem latviešu valodā. Grupā spēlē brāļi Valters (balss, ģitāra) un Roberts (bungas), kā arī skolas biedri Linards (ģitāra) un Roberts (bass).

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!