Ar amizantu video jaunajam singlam sevi turpina pieteikt daudzsološā grupa "Sub Scriptum"

Raksta attēls - Ar amizantu video jaunajam singlam sevi turpina pieteikt daudzsološā grupa "Sub Scriptum" Publicitātes foto

16.10.2017 / Parmuziku.lv

"Sub Scriptum" izdevuši jaunu singlu "Kārtējais ikdienas uzbrukums" un izveidojuši arī visai amizantu video.

Kā komentē paši grupas dalībnieki: 

Katram cilvēkam dzīvē ir bijušas situācijas, kad kaut kas kaitina, nomāc nesaskaņas, negācijas, nogurums un tiek izjustas teju visas emociju gammas - tas spēj iznest no pacietības. Bet neskatoties uz to kāda situācija ir tavā acu priekšā - tu pats spēj to mainīt, ja vēlies to mainīt. Dziesma ir par ikdienišķo rutīnu, par lietām, kurām ikdienā nepievēršam uzmanību. Par bailēm no neierastā, par uzdrīkstēšanos un, protams, par lieliski pavadītu laiku. 

Dziesmas meldijas autori ir paši grupas mūziķi. Teksta autors - Kristers Rudzītis, producenti - Arnis Račinskis un Kaspars Tobis. Par video filmēšanu un montāžu parūpējies Elvis Lācis. 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!