Rokgrupa “Apēdājs” ar dziesmu “Piedodu Tev” izziņo jaunu albumu

Raksta attēls - Rokgrupa “Apēdājs” ar dziesmu “Piedodu Tev” izziņo jaunu albumu Grupas foto – Uģis Bičkovskis

04.04.2016 / Parmuziku.lv

Rokgrupa “Apēdājs” izdod jaunu dziesmu “Piedodu Tev”. Skaņdarbs ir grupas topošā otrā studijas albuma priekšvēstnesis. Dziesmai radīta arī versija angļu valodā, iegūstot nosaukumu “Leave Me Today”.

Dziesma “Piedodu Tev” ir par iepriekšējās dienas bohēmas izraisīto komplikāciju buķeti. “Tās ir gan morālās, gan fiziskās paģiras, kad cilvēks nespēj savākt savu organimu vienā veselumā. “Piedodu Tev” ir kā grēku atlaišana, piedošana par izdarītajām lietām,” stāsta grupas līderis un dziesmas teksta autors Artūrs Jakovļevs.

Dziesmas iedziedāšana angļu valodā ir grupas atbilde uz nelatviešu klausītāju lūgumu vēlēties saprast, par ko dzied “Apēdājs”. Arī pašiem mūziķiem bijis interesanti pamēģināt ko jaunu. Dziesmas ieraksts veikts “Soundpark” studijā Māra Brensona vadībā. Dziesmas tekstu uz angļu valodu atdzejoja Jānis Holšteins-Upmanis. Dziesma lejuplādei pieejama - apedajs.bandcamp.com

“Piedodu Tev” ir priekšvēstnesis no maija sākumā gaidāmā albuma “Sēras”, kura pirmais prezentācijas koncerts paredzēts 6. maijā Jelgavā MC Balerijā. Rīgā prezentācijas koncerts paredzēts 27. maijā klubā Nabaklab.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!