Alternatīvā roka/metāla grupa aPēdājs izdod jaunu albumu - “mAita”

Raksta attēls - Alternatīvā roka/metāla grupa aPēdājs izdod jaunu albumu -  “mAita” Publicitātes foto

10.02.2023

Zelta Mikrofons nominantiem, grupai Apēdājs iznācis ceturtais studijas albums.

mAita – sociopāts, kurš nogalinot gūst fizisku un emocionālu apmierinājumu. Katrs upuris ir viņa stāsts un piedzīvojums, no kuriem viņš atbrīvojas nelabprāt un ne uzreiz. Kad upuris ir miris, viņš ar to turpina dzīvot un izspēlē dažādas sociālas lomas un situācijas.

Savukārt (m)Aita latviešu sabiedrībā asociējas ar dumju un vāju zvēru. Nosaucot cilvēku par aitu, runātājs apšauba oponenta fiziskās un prāta spējas.

mAita – stāsts 9 nodaļās jeb dziesmās, uzmanīgākajiem klausītājiem – 10 nodaļās latviešu valodā.

Grupa ir ieplānojusi albuma atrādīšanas koncertus dažādos Latvijas klubos, pirmais no tiem notiks 11. martā Jelgavas klubā – Melno cepurīšu balerija.

Albuma tapšanā piedalījās, ierakstīja un miksēja: Gints Lundbergs, vāka dizains: Jānis Jēkabsons.

Šogad grupa ir nominēta Latvijas mūzikas ierakstu gadu balvai Zelta mikrofons kategorijā – Labākais koncertieraksts video.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!