Rihards Lībietis Orchestra un Anneli Arro iepazīstina ar jaunu skaņdarbu “Changes”

Raksta attēls - Rihards Lībietis Orchestra un Anneli Arro iepazīstina ar  jaunu skaņdarbu “Changes”  Publicitātes foto

07.03.2018 / Parmuziku.lv

Akustiskās miera mūzikas kvintets “Rihards Lībietis Orchestra” sadarbībā ar Anneli Arro piedāvā klausītājiem jaunu dziesmu un video “Changes”, kas ir pirmais kopdarbs no topošā EP albuma “Reflections”.

Anneli: “Mūsu sadarbība ar Rihardu aizsākās ar sajūtu mūzikā un šķiet ļoti līdzīgi tapa šī dziesma, tādā kā impulsu veidā. Teksts un melodija nāca līdz ar sajūtu, ko Rihards atsūtīja ieraksta skicē. Klausījos motīvu, kas dzirdams ieraksta sākumā un sajūta bija par pašu tuvāko, par netveramu vienību, ko saskatīju tuvākajos cilvēkos, kas vienkārši ir par sevi, kurā esi daļa no tā viena, un tur nekas nav jāpierāda. Vieta, kurā mīt beznosacījuma mīlestība, mīlestība kura ir manī pašā un katrā no mums. Un pārmaiņas reizēm ir tieši saskatīt šo mūžīgi nemainīgo, vienmēr pastāvošo.
Ierakstot dziesmu kopā ar Rihards Lībietis Orchestra dziesma ieguva vēl citu niansētību un plašumu.”

Changes ieraksts tapis Toma Lismenta vadībā, savukārt video veidots  teātrī “3 Māsas” un tā autore ir Arta Janemane.

Albumu “Reflections” plānots izdot 2018.gada rudens sākumā, un tas būs īpašs ar to, ka orķestra spēlēto instrumentālo mūziku šoreiz papildinās dažādi Latvijā iemīļoti vokālisti, kā Kristīne Prauliņa, Goran Gora u.c. Albuma nosaukums grupas mākslinieciskā vadītāja Riharda Lībieša vārdiem sevī ietver refleksiju gan kā iekšēju ceļojumu sevī, savās domās un sajūtās, gan kā pārdomas par kaut ko plašāku, netveramāku. Vārds “Reflections” tulkojas arī kā “atspulgs”, līdz ar to katrs no plānotajiem skaņdarbiem būs sava veida atspulgs ne tikai mūsu pašu iekšējai pasaulei, bet arī dažādajai mūzikas un balss sintēzei, kas neizbēgami mainīsies līdz ar katra viesmākslinieka pienesto enerģiju un stāstiem.

Plānots, ka katrs no albuma “Reflections” skaņdarbiem būs kā atsevišķs stāsts - ierakstus papildinās video, kuri līdz ar dziesmām tiks publicēti reizi mēnesī, līdz rudenī tas viss būs pieejams kopā vienā veselumā. Ierakstus un video plānots veikt ārpusstudijas apstākļos, katru citā vietā atbilstoši katra skaņdarba raksturam.

Albums, kā arī dziesma un video “Changes”, top ar Automašīnu transporta un loģistikas uzņēmuma “Kurbads” atbalstu.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!