VIDEO: Rihards Lībietis Orchestra un Kristīne Prauliņa iepazīstina ar jaunu skaņdarbu “Longing”

Raksta attēls - VIDEO: Rihards Lībietis Orchestra un Kristīne Prauliņa iepazīstina ar jaunu skaņdarbu “Longing” Publicitātes foto

29.03.2018 / Parmuziku.lv

Akustiskās mūzikas kvintets “Rihards Lībietis Orchestra” plašākai publikai nodod dziesmu “Longing”, kas ir otrais skaņdarbs no rudenī gaidāmā EP albuma “Reflections”. Dziesma tapusi sadarbībā ar spilgto soul mūzikas dziedātāju Kristīni Prauliņu, savukārt tās ieraksts un video tapšana veikta zināšanu telpā “Zikurāts” Toma Lismenta un Artas Janemanes vadībā.


Dziesma “Longing” vēsta par to īpašo sajūtu kāda ir ilgojoties gan pēc kaut kā pazīstama, gan pavisam attāla, netverama, tik tikko ar rokas pirkstiem sasniedzama. Kristīne Prauliņa: “Es mīlu dzīvu mūziku un man patīk just, ka tā elpo un ir starp mums, jo ticu, ka mūzika ir kaut kas patiesi spēcīgs, dziedinošs. Tieši tāpēc ir liels prieks sadarboties ar tādu sastāvu kā Rihards Lībietis Orchestra, kurā skaidri jūtama šī pati mūzikas mīlestība un atbildība saviem klausītājiem dot ko tīru un patiesu.”

Albumu “Reflections” plānots izdot 2018.gada rudenī un tas būs īpašs ar to, ka orķestra spēlēto instrumentālo mūziku šoreiz papildinās dažādi Latvijā iemīļoti vokālisti, kā Kristīne Prauliņa, Goran Gora u.c. Albuma nosaukums grupas mākslinieciskā vadītāja Riharda Lībieša vārdiem sevī ietver Refleksiju gan kā iekšēju ceļojumu sevī, savās domās un sajūtās, gan kā pārdomas par kaut ko plašāku, netveramāku. Vārds “Reflections” tulkojas arī kā “atspulgs”, līdz ar to katrs no plānotajiem skaņdarbiem būs sava veida atspulgs ne tikai mūsu pašu iekšējai pasaulei, bet arī dažādajai mūzikas un balss sintēzei, kas neizbēgami mainīsies līdz ar katra viesmākslinieka pienesto enerģiju un stāstiem.
Albums, kā arī dziesma “Longing”, top ar automašīnu transporta un loģistikas uzņēmuma “Kurbads” atbalstu. Plānots, ka katrs no albuma “Reflections” skaņdarbiem būs kā atsevišķs stāsts - ierakstus papildinās video, kuri līdz ar dziesmām tiks publicēti reizi mēnesī, līdz rudenī tas viss būs pieejams kopā vienā veselumā. Ierakstus un video plānots veikt ārpusstudijas apstākļos, katru citā vietā atbilstoši katra skaņdarba raksturam.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!