Rihards Lībietis Orchestra un Goran Gora iepazīstina ar jaunu skaņdarbu “Waiting Room”

Raksta attēls - Rihards Lībietis Orchestra un Goran Gora iepazīstina ar jaunu skaņdarbu “Waiting Room” Publicitātes foto

16.08.2018 / Parmuziku.lv

Instrumentālās mūzikas kvintets “Rihards Lībietis Orchestra” plašākai publikai nodod dziesmu “Waiting Room” – piekto un pēdējo skaņdarbu no septembrī gaidāmā EP albuma “Reflections”. Dziesma tapusi sadarbībā ar Goran Gora un bekvokālisti Sabīni Žugu, savukārt tās ieraksts un video tapšana veikta Vespa Garazh telpās Toma Lismenta un Emīla Ašmaņa vadībā.

Goran Gora: “Šīs dziesmas tapšana man ir patīkama atkalsatikšanās ar angļu valodu, jo dziesmas angliski nebiju rakstījis aptuveni 5 gadus. “Waiting room” ir, lai arī nostaļģiska, tomēr ļoti gaiša un cerību pilna dziesma, kas stāsta par pacietību un mīlestības tuvumu. "

Albumu “Reflections” plānots izdot 2018.gada septembrī un tas būs īpašs ar to, ka orķestra spēlēto instrumentālo   mūziku šoreiz papildina dažādi Latvijā iemīļoti vokālisti kā Kristīne Prauliņa, Anneli Arro, Goran Gora, Ervīns Ramiņš,  Oskars Stolse-Semerovs. Albuma nosaukums grupas mākslinieciskā vadītāja Riharda Lībieša vārdiem sevī ietver Refleksiju gan kā iekšēju ceļojumu sevī, savās domās un sajūtās, gan kā pārdomas par kaut ko plašāku, netveramāku. Vārds “Reflections” tulkojas arī kā “atspulgs”, līdz ar to katrs no skaņdarbiem ir sava veida atspulgs ne tikai mūsu pašu iekšējai pasaulei, bet arī dažādajai mūzikas un balss sintēzei, kas neizbēgami mainās līdz ar katra viesmākslinieka pienesto enerģiju un stāstiem.

Albums top ar automašīnu transporta un loģistikas uzņēmuma “Kurbads” atbalstu.  Katrs no albuma “Reflections” skaņdarbiem ir kā atsevišķs stāsts - ierakstus papildina video, kuri veikti dažādās vietās  ārpusstudijas apstākļos atbilstoši katra skaņdarba raksturam.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!