Rīgas rokgrupa Cellar Cat prezentē debijas klipu

Raksta attēls - Rīgas rokgrupa Cellar Cat prezentē debijas klipu Publicitātes foto: Pāvels Miļevskis

06.06.2017 / Parmuziku.lv

2. jūnijā Latvijas 1. Rokkafejnīcā notika grupas klipa dziesmai “Spilling blood” pirmizrāde.

“Spilling blood” mūzikas klips stāsta par jaunatnes problēmām, kaitīgajiem ieradumiem un vienpusēju mīlestību. Šis klips ir pirmais nopietnais grupas projekts. Pie tā tapšanas komanda 30 cilvēku sastāvā strādāja pusgadu. Par filmēšanas vietu tika izvēlēts pamests galdniecības cehs.

Cellar Cat ir 5 talantīgi muzikanti, kuri izpilda intelektuālu indie-roku un aizdedzinošo britpopu. Jaunās grupas mūziku bieži salīdzina ar Coldplay, Prāta Vētra un Kings of Leon. Grupa sapņo par to, ka kādreiz atkal padarīs alternatīvo roku populāru. Interesants fakts – bungas spēlē meitene.

Oficiālā Facebook lapa: https://www.facebook.com/cellarcatband/

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!