Rīgā uzstāsies Olga Buzova

Raksta attēls - Rīgā uzstāsies Olga Buzova Publicitātes foto

12.06.2018 / Parmuziku.lv

27. jūlijā uz naktskluba Studio 69 skatuves uzstāsies populārā krievu dziedātāja Olga Buzova, informē portāls balticevents.info.

Olga Buzova ir pēdējo gadu visbiežāk apspriestā personība un “karstākā” krievijas šovbiznesa dziedātāja. Pazīstama kā skandalozā realitātes šova “Dom 2” ("Дом 2") dalībniece - aktrise, grāmatas autore, slaida, pievilcīga un vienmēr uzmanību piesaistoša blondīne. Viņas videoklips “Malo Polovin” ("Мало Половин") Youtube platformā skatīts vairāk nekā 30 miljonus reižu.

Pagajušajā koncertā Rīgā 2017. gadā bija pilna zāle. Toreiz Buzova stādīja priekšā savu jauno albumu “Pod zvuki pocelujev” ("Под звуки поцелуев”). Šoreiz Olga izpildīs savus labākus darbus, kā arī pavisam jaunas dziesmas. Biļetes ir pieejamas visās Biļešu Serviss kasēs.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!