Laima Vaikule un DAGAMBA saviļņo „Вечерний Ургант“ skatītājus

Raksta attēls - Laima Vaikule un DAGAMBA saviļņo „Вечерний Ургант“ skatītājus Ekrānšāviņš no Youtube video

19.06.2017 / Parmuziku.lv

Piektdien, 16. jūnijā grupa DAGAMBA kopā ar Laimu Vaikuli viesojās Krievijas Pirmā kanāla raidījumā „Вечерний Ургант“, kur izpildīja muzikālu priekšnesumu „Par pēdējo lapu“.

Grupas DAGAMBA līderis Valters Pūce atzīst: „Mums bija patiess gods uzstāties kopā ar Laimu Vaikuli vienā no populārākajiem televīzijas šoviem Krievijā, kur izmēģinājām ko muzikāli jaunu - savienojot Raimonda Paula dziesmu „Par pēdējo lapu“ un Karla Orfa skaņdarbu „O’Fortuna“. Esam īpaši pateicīgi Laimai par to, ka viņa noticēja šai trakajai idejai“.

2011. gadā starptautisko mūzikas grupu DAGAMBA izveidoja latviešu čellists Valters Pūce, kuram pievienojās viņa bērnības draugs Antons Trocjuks (čells), sākotnēji esot grupai divu mūziķu sastāvā. DAGAMBA kaislīgā mīlestība pret mūziku piesaistīja irāņu perkusionistu Hamidreza Rahbaralam un lietuviešu pianistu Daini Teni, kā arī grupas jauno dalībnieku  - bundzinieku Artūru Jermaku. Šobrīd grupas sastāvs ir internacionāls, apvienojot piecus dažādu nāciju mūziķus. DAGAMBA  aizraujošie muzikālie eksperimenti un radošie risinājumi, sākot ar Bēthovenu un beidzot ar U2, apvieno mūziku no visas pasaules – roks, pops un  klasiskā mūzika.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!