Rīgā durvis vērusi pirmā “Mūziķu Telpa” Latvijā

Raksta attēls - Rīgā durvis vērusi pirmā “Mūziķu Telpa” Latvijā Ekrānšāviņš no video

24.07.2018 / Parmuziku.lv

Ar vairāku labi zināmu mūziķu un uzlecošu zvaigžņu dalību Rīgā, Merķeļa ielā 11 durvis vērusi “Mūziķu Telpa” - radoša, unikāla koncepta vieta, kas izveidota, lai veicinātu jauno, kā arī pieredzējušo mūziķu attīstību un savstarpēju sadarbību.

“Mūziķu Telpas” atklāšanas pasākuma apmeklētāju vidū bija sastopama Rūta Dūduma, dziedošās Dvīnes, LTV1 Supernova dalībnieces Laura Lo un Agnese Stengrevica, jaunā dziedātāja Patrisha, Kristiāna Bumbiere, grupas Baltinos un ATOM dalībnieki, kā arī citi mūzikas industrijas pārstāvji.

Jaunatvērtajā “Mūziķu Telpā” regulāri norisināsies meistarklases, nodarbības, prezentācijas, kā arī atradīsies viss nepieciešamais aprīkojums, lai mūziķi varētu sanākt uz mēģinājumiem, ierakstīt video un īstenot citas radošās ieceres. Jau šobrīd ir iespējams iznomāt telpu privātiem vai akustiskiem treniņiem, notiek aizraujošs kurss Jazz improvizācijā dziedātājas Rūtas Dūdumas vadībā, nesen aizritēja lekcija par mūziķu reģistrēšanos VID un nodokļu maksāšanu, kā arī drīzumā plānots sarunu vakars ar DJ Rudd, kurā viņš ar jaunajiem mūziķiem dalīsies savā pieredzē un ieteikumos par darbošanos Latvijas mūzikas industrijā.

Telpa radīta pateicoties jauno mūziķu aprindās populārajai vokālajai trenerei Annijai Oueijan (annijavocals) un viņas apņēmībai, jau ilgu laiku klausoties studentu ilgās pēc mājīgas vietas, kurā viņi varētu netraucēti trenēt vokālu, rakstīt jaunas dziesmas, nākt uz meistarklasēm, kursiem un brīvā, pozitīvā gaisotnē sapazīties ar saviem kolēģiem un līdzīgi domājošiem. Annija Oueijan stāsta: “Ceru, ka šī vieta būs kā atslēga tam, lai jaunieši beidzot varētu nopietnāk pievērsties savu muzikālo mērķu realizēšanai, un prieks, ka arī tie, kuri vienmēr sapņojuši pamēģināt pamācīties kādu instrumentu, nu varēs piepildīt savus klusos sapnīšus!”

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!