Plašākai publikai sevi piesaka mūziķis Raitis Sola

Raksta attēls - Plašākai publikai sevi piesaka mūziķis Raitis Sola Publicitātes foto

06.06.2017 / Parmuziku.lv

Viņa enerģijas pilnais debijas hits par mīlestību "Acīs" ir tikai pirmais plašākai publikai pieejamais video. Mūziķis sola jaunumus skaņdarbus jau pavisam drīz.

Raitis esot ar mūziku uz tu jau kopš pusaudža gadiem, pēdējā laikam tam ir pievērsies nopietnāk un ir sācis pats komponēt savas dziesmas. Pēc ilga ceļa, sadarbojoties ar mūzikas producentu Jāni Noriņu (N-Jay – Productions) un klipam izvēlēto aktrisi (Modeli) Patrīciju Grāvi, beidzot dienas gaismu ieraudzījusi Raita debijas dziesma ‘’Acīs’’. 

Mūziķis sola - šis noteikti nav pēdējais skaņdarbs, saistībāar kuru dzirdēsim Raita vārdu, jo pašlaik Raitis strādā pie vēl daudziem citiem projektiem, kuri jau pavisam drīz sasniegs klausītājus. Gaidīsim!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!