Reperis Zemsegu Pasaule atgriežas ar sāpīgu singlu no jaunā albuma

Raksta attēls - Reperis Zemsegu Pasaule atgriežas ar sāpīgu singlu no jaunā albuma Publicitātes foto

20.10.2022

Reperis Zemsegu Pasaule pēc solo darbības radošās pauzes atgriezies ar singlu “Bēdīgā” no gaidāmā albuma “Rayon Sports”, kā arī pēc liela fanu pieprasījuma palaidis savu apģērbu līniju, kas tiešā veidā sasaucas ar gaidāmo albumu. Dziesmas videoklipu uzņēmis Toms Auziņš, bet pati dziesma ierakstīta pie rolanda če, par apstrādi atbildīgs Fakts.

“Dziesma saucās “Bēdīgā”, jo pēdējie divi gadi gaismā iznesa to, kas bija sēdējis tumsā pārāk ilgi. Es pat teiktu visa izolācija un Covid posms mums lika būt ar sevi un saviem dēmoniem tik ilgi, ka pār daļu cilvēku tie guva virsroku - tajā skaitā mani. Šobrīd gan sabiedrībā, gan biznesā, gan mūsu privātajās dzīvēs joprojām notiek rehabilitācijas posms no šī šoka un dziesma ir skarba reflektēšana un pašdestrukcijā pavadītiem mēnešiem, varbūt pat gadiem. Vai es esmu no tā kļuvis ārā un tagad esmu labāks? Grūti teikt, domāju, ka vēl nē, jo cīnos ar to visu katru dienu, taču es noteikti neapstāšos un paskatīties uz to visu no malas ir veselīgi un pat nepieciešami” par darbu stāsta mūziķis.

 Komentējot apģērbu līniju un gaidāmo albumu, mūziķis atklāj “es izveidoju pirmo apģērbu metienu tikai tuvākajiem draugiem un ģimenei, taču par to man cilvēki sociālajos tīklos vaicāja jau ilgi. Tas pagaidām ir attīstības stadijā un to turpināšu pilnveidot, taču jebkurš interesents var tikt pie kāda agrīna apģērba, sazinoties ar mani personīgi sociālajos tīklos. Domāju, ka tuvojoties nākamā albuma “Rayon Sports” finiša taisnei, šai līnijai varētu būt atsevišķa mājaslapa”.

Albums “Rayon Sports” sasniegs klausītājus jau tuvākajos mēnešos un tas būs pieejams visās lielākajās straumēšanas platformās. Jauno videoklipu iespējams skatīties mākslinieka oficiālajā YouTube kanālā, kā arī klausīties visos lielākajos straumēšanas tīklos.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!