Relicseed albums Slaughterhouse iegūst Independent Music Awards balvu

Raksta attēls - Relicseed albums Slaughterhouse iegūst Independent Music Awards balvu Publicitātes attēls

05.08.2015 / Parmuziku.lv

Latviešu smagā metāla grupas Relicseed 2014.gadā izdotais albums Slaughterhouse ieguvis galveno žūrijas balvu amerikāņu kompānijas Music Resource Group rīkotās aptaujas Independent Music Awards (IMA) kategorijā Labākais metal/hardcore albums.

Relicseed Slaughterhouse par labāko savā kategorijā atzinusi starptautiska žūrija, kuras sastāvā šogad darbojās pasaulē pazīstami mūziķi un ierakstu kompāniju un koncertu organizētāju pārstāvji. Starp tiem arī dziedātājas Suzanne Vega, Amanda Palmer un Shelby Lynne, kā arī industrijas pārstāvji no kompānijām SoundCloud, Nettwerk Music Group, Hard Rock Café un citām.

Grupa vēl var iegūt Tautas balss balvu jeb Vox Vote, kas tiek piešķirta balsojuma rezultātā. Nobalsot iespējams IMA mājaslapā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!