Noklausies! Radīts 64589 km² robežās – oktobra apskats

Raksta attēls - Noklausies! Radīts 64589 km² robežās – oktobra apskats Publicitātes foto

21.11.2016 / Parmuziku.lv

Mūzikas izdevniecība "Dirty Deal Audio" sociālajos tīklos publicējuši "Radīts 64589 km² robežās" - Latvijas interneta elektroniskās mūzikas oktobra apskatu.

Atskaņošanas sarakstā iekļauti 23 skaņdarbi no 19 mūziķiem, kuri reperezentē dažādus Latvijas elektroniskās mūzikas slāņus - sākot ar intrumentālu hiphopu un bītu mūziku, techno un acid, electro un industriālu intelektuālo deju mūziku - eksperimentiem, līdz sapņainai, neklasificējama rakstura elektronikai.

Lasīt citur: www.dda.lv/64589km_oktobris/.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!