"Dirty Deal Audio" atrādīs idejas pasākumā "Raug!"

Raksta attēls -  "Dirty Deal Audio" atrādīs idejas pasākumā "Raug!" Publicitātes foto

22.03.2017 / Parmuziku.lv

23. martā plkst. 19.00 Valmiermuižas alus darītavā viesosies elektroniskās mūzikas kustības "Dirty Deal Audio" pārstāvji un improvizācijas teātris "ViAGars”, lai ar savu pieredzi, degsmi un idejām aicinātu iepazīt mijiedarbošanās mākslu.

"Dirty Deal Audio" (DDA) ir viena no zināmākajām apvienībām Latvijā, kura tur rūpi par elektroniskās mūzikas izaugsmi un attīstību. Aktualizējot elektroniskās mūzikas klātesamību laikmetīgās skaņu mākslas procesos, viņi rīko unikālus pasākumus un atbalsta māksliniekus, ļaujot Latvijas vārdam izskanēt gan tuvu, gan tālu. Valmiermuižā DDA pārstāvji – Kristaps Puķītis, ansis un Anna Macko stāstīs par to, kādus izaicinājumus un iespējas viņi piedzīvojuši, lai būtu tur, kur viņi ir šobrīd.

Vakara nobeigumā, lai izjustu mūziku un klātesamību, norisināsies modulāro sintezatoru un bungmašīnu improvizācijas mūziķu Kodek, Oriole un Sakne izpildījumā.

Viesi tiks iesaistīti ne vien caur skaņām, bet arī caur kustību un mākslu, ļaujoties improvizācijas teātra "ViAGars" situācijas izspēlēm un mākslinieka Mārtiņa Zuša vizuālizācijām, kuras viņš radīs šepat uz vietas, skicējot pasākumā notiekošo un projicējot video.

Turot cieņā drosmīgas idejas un to realizāciju, Valmiermuižas alus darītavā tapis īpašs dzēriens, kas veltīts "Dirty Deal Audio". Šī vakara viesiem būs unikāla iespēja piedzīvot garšas pirmatskaņojumu.

Ieeja bez maksas.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!