Dirty Deal Audio aicina uz Treniņu Trešdienām

Raksta attēls - Dirty Deal Audio aicina uz Treniņu Trešdienām Foto: LaIPA publicitātes

22.01.2017 / Parmuziku.lv

Dirty Deal Audio Treniņu Trešdienas notiks reizi mēnesī klubā "OneOne" no plkst.18 līdz plkst 23. Vakara sākumā būs izglītojošā daļa, kuras ietvaros notiks lekcijas, diskusijas, paraugdemonstrējumi - katru reizi kaut kas savādāks. Vakara turpinājumā norisināsies muzikālā daļa, kur katrā pasākumā ar 20 minūšu garu oriģinālmūzikas uzstāšanos piedalīsies 6 mūziķi.

Pēc katras uzstāšanās tiks veikta 5-10 minūšu diskusija starp mūziķi un klausītājiem. Diskusijas temati: mūzikas producēšanas detaļas, izmantotie instrumenti, tehniskie risinājumi, personiskā pieredze utt.

Treniņu Trešdienas mērķis ir saliedēt, izglītot un radīt diskusiju, kā arī jaunas sadarbības iespējas starp Latvijas dažāda žanra elektroniskās mūzikas mūziķiem, mūzikas industrijas profesionāļiem, pasākumu organizatoriem, medijiem, studentiem.

Diskusijā aicināti piedalīties visi Latvijas elektroniskās mūzikas mūziķi, menedžeri un citas mūzikas industrijā iesaistītās personas — gan tie kas stāvējuši pie LV elektroniskās mūzikas skatuves šupuļa, gan jaunpienācēji.

"Mūsu mērķis ir veicināt draudzīgu sarunu, brīvā gaisotnē, kuras laikā varam izrunāties no sirds — par kopīgām problēmām un to risinājumiem, par vēlmēm un kā tās sasniegt, kā arī nospraust turpmāko diskusiju tematus. Sarunas uzdevums ir apzināties esošo situāciju un veicināt auglīgu augsni Latvijas elektroniskās mūzikas skatuves attīstībai, " pauž Dirty Deal Audio pārstāvji.

Lai atvieglotu apmeklētāju un mūziķu savstarpējo kontaktu dibināšanu, katrs apmeklētājs pie pasākuma ieejas tiks reģistrēts un tam tiks izsniegta atpazīšanas zīme, kurā būs minēts mūziķa skatuves vārds vai arī vārds, uzvārds, un pārstāvētā organizācija.

Dalība pasākumā — bezmaksas.

Tuvāko Treniņu trešdienu plāns:

25. JANVĀRIS

18:00 Durvis vaļā / reģistrēšanās.
18:30 Sarunas. Paneļdiskusijas tēma: "Latvijas elektroniskās mūzikas skatuves analīze".
Paneļa dalībnieki: Viestarts Gailītis, Ksenija Kamikaza, Jānis Krauklis, Elvis Zants un Kristaps Puķītis.
20:30 Uzstāšanās: MNTHA, DJ Multilux, Antikvariāts, Ubisound, Bastard Gyzus, Mr. Myster.

Lūgums savu dalību pasākumā pieteikt sūtot vēstuli uz:
Papildus info par TT Nr.1 (fb pasākums).

22. FEBRUĀRIS
18:00 Durvis vaļā / reģistrēšanās.
18:30 Sarunas. Prezentācijas tēma: "No idejas līdz produktam". Dalībnieki: Modulāro sintizatoru ražotāji "Erica Synths" — Ģirts Ozoliņš un Kodek, kā arī austiņu un studijas monitoru kalibrācijas programmatūras izstrādātāji" SonarWorks", Kārlis Auziņš.
20:30 Uzstāšanās: Figūras, Kodek, Marta Smilga, Datapat, Drip Koord, fLOWS.

29. MARTS
18:00 Durvis vaļā / reģistrēšanās.
18:30 Sarunas tēma: "Festivāls Skaņu Mežs un SHAPE Platforma". Sarunas dalībnieki: Viestarts Gailītis un Rihards T. Endriksons.
20:30 Uzstāšanās: Oriole, W3C, Minciisha ieraksti, Dj Silky Danger, WTOOO, Lux Futura.

Pasākumu organizē Dirty Deal Audio, sadarbībā ar biedrībām LaIPA un Latvijas Mūzikas attīstības biedrību / Latvijas Mūzikas eksports.

TT Atbalsta: Kokmuižas Alus, klubs OneOne, Discomania, Red Bull, klubs Piens, Darbnīca. Informatīvais atbalsts: Radio NABA, Radio Pieci, Vetomagazine, Danceradio.lv.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!