PRUSAX izdod singlu “W (Kā pienākas)”

Raksta attēls - PRUSAX izdod singlu “W (Kā pienākas)” Publicitātes foto

31.03.2022

Viens no aktuālākajiem pašmāju reperiem PRUSAX ir izdevis enerģisku singlu “W (Kā pienākas)” un, svinot savu atgriešanos pie klausītājiem, aicina uz tikšanos šīs vasaras koncertos un lielākajos festivālos.

“Šī dziesma man ir kā jauns atspēriena punkts, beidzot atkal jūtos mentāli labā vietā, lai radītu un dalītos ar visu, kas man sakāms. Singlā “W (Kā pienākas)” dzirdams jauns skanējums un jauni “vaibi”, šeit būs kaut kas katram fanam”, par dziesmu stāsta PRUSAX.

“W (Kā pienākas)” autori ir Rihards Jānis Ķullītis un Kristaps Meijers, bet to producējuši elgrounde un ayosauce. Dziesmas videoklips uzņemts dažādās Latvijas lokācijās,  tā tapšanā piedalījies somu operators Džulians Rikonens (Julian Riikonen),  animāciju veidoja 3D mākslinieks Jacky, bet video montāžu nodrošinājuši Buddyskii brāļi.

“Šobrīd ir dīvains laiks, lai strādātu pie radošām lietām un plānotu darbus, bet, neskatoties uz visu apkārt notiekošo, mums jāturpina ballot un kustēties, un to es arī plānoju darīt visu 2022. gadu. Šobrīd aktīvi strādaju pie sava otrā studijas albuma, kurš jau drīz tiks nodots klausītājiem”, PRUSAX turpina. Šovasar PRUSAX būs sastopams visos lielākajos Latvijas festivālos, kā arī citos pasākumos un koncertos.

Savas muzikālās gaitas Prusax aizsāka 2017. gadā ar debijas singlu "Xvizits", bet plašākai sabiedrībai kļuva pazīstams kā viens no apvienības "New Wavy" dalībniekiem, iekarojot klausītāju sirdis ar tādiem hitiem kā "Sporta stundas", "Pirmais līgā" un “Repa Spēles Terorists”. Mūzikas kritiķu augsti vērtētais debijas albums "A+" 2020. gadā tika nominēts Mūzikas gada balvas “Zelta mikrofona”  kategorijās “Gada Hip-Hop albums” un “Gada debija”. Šobrīd PRUSAX ir viens no aktuālākajiem latviešu hip hopa jaunās skolas izpildītājiem un 2021.gadā uzsācis sadarbību ar “Universal Music Group”.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!