Producents JJ LUSH izdod debijas singlu sadarbībā ar Justu

Raksta attēls - Producents JJ LUSH izdod debijas singlu sadarbībā ar Justu Publicitātes foto

17.09.2018 / Parmuziku.lv

Jaunais latviešu mūzikas producents Jānis Jačmenkins jeb JJ LUSH sadarbojoties ar dziedātāju Justu publisko savu debijas singlu “Head High”. Jānis ir arī dziesmas mūzikas un vārdu autors.

Dziesmas pamatideja ir izlaušanās no tā rāmja, ko paši esam sev uzcēluši.

"Katram no mums galvā ir neskaitāmas idejas, kas mēs gribētu būt un ko gribētu sasniegt, bet bieži vien tās tiek apslāpētas, jo baidāmies no neizdošanās. Šī dziesma simbolizē manu personīgo izlaušanos no sava rāmja, beidzot parādoties plašākai auditorijai ne tikai kā taustiņniekam un sesijas mūziķim, bet arī kā mūzikas proudcentam,” stāsta Jānis.

Sadarbība starp dziesmas autoru JJ LUSH un dziedātāju Justu notikusi jau iepriekš, kad abi divi ir kāpuši uz vienas skatuves, kā arī studējuši kopā Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā. Dziesmas pēcapstrāde (mikss un māsters) tika uzticēta skaņu inženierim Andim Ansonam, ieraksts tapis studijā “Mute”.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!