Justs - dziesma “Baltajos Palagos”

Raksta attēls - Justs -  dziesma “Baltajos Palagos” Foto: Signetta Katrīna

31.01.2024

Justs piesaka savu atgriešanos uz Latvijas mūzikas skatuves ar dziesmu “Baltajos Palagos”

“Starp eirovīzijas lidojumu un šo atgriešanos es uzspēju daudz ko piedzīvot: vienu vakaru es improvizēju džeza bārā ar nezināmiem cilvēkiem svešai publikai, nākamajā dienā es pabeidzu darbus augstskolā ārzemēs un skrienu strādāt par viesmīli vai meklēju gadījuma darbus. Runājot ar saviem vienaudžiem, sapratu, ka neesmu vienīgais, kurš vēl tikai meklē. Un arī kļūdās. Lai arī šī dziesma ir tikpat kā vēlviena lauzto attiecību dziesma, manuprāt, tā runā tieši par to, ar ko gribu dalīties savā turpmākajā daiļradē - nav viegli izvēlēties vietu, kur būt šajā pasaulē, mēs visi kļūdāmies un mainām domas, un tas ir tikai normāli. Tas ir tas, kas mūs padara dzīvus,” stāsta Justs.

Dziesmas autori ir - Artūrs Šingirejs (Dons), Rūdolfs Budze, Kristaps Ērglis, Reinis Jurkovskis (Xantikvariāts), Justs Sirmais. Dziesmas producents DJ Rudd.

Dziesmas “Baltajos Palagos” video versijas veidošanu atbalstīja dažādu mākslas veidu, žanru un to radītāju attīstības platforma Vincent Entertainment, videoklipa režisors un operators - Ritvars Bluka.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!