MEGAN THEE STALLION, JAMIE XX un daudzi citi papildina POSITIVUS festivāla programmu

Raksta attēls - MEGAN THEE STALLION, JAMIE XX un daudzi citi papildina POSITIVUS festivāla programmu

24.03.2022

Ar necerēti aktuālu mākslinieku piedalīšanos papildināta šīsvasaras Positivus festivāla programma un šī gada festivāla galvenie mākslinieku būs A$AP Rocky, Megan Thee Stallion un Jamie xx. Tāpat festivāla programmu papildina Caribou, black midi, SoFaygo, Moses Sumney, Black Country, New Road, Bas, pašmāju ansis, Citi Zēni, Arturs Skutelis, rolands če, Sudden Lights, Būū, Edavārdi, Prusax, Sigma, Elizabete Gaile, VIŅA, MUUD, Ods, Zeļģis, Nova Koma, $ourJ un daudzi citi. Positivus festivāls šī gada 15. un 16. jūlijā pirmo reizi notiks Rīgā, Lucavsalā. Par godu programmas izziņošanai festivāla galvenais partneris LMT dāvā iespēju tikai 4 dienas, līdz svētdienai, 27. martam, izmantojot kodu LMT+POSITIVUS iegādāties festivāla biļetes par līdzšinējo “ziemas cenu”.

Absolūti globāls mūzikas fenomens, kultūras ikona un viens no karstākajām sieviešu hip-hop vārdiem Megan Thee Stallion. 2019. gadā Megan Thee Stallion ierindojās Amerikas hip-hop apritē sevi piesakot starp spēcīgākajām sieviešu hip-hop māksliniecēm. Saņēmusi trīs Grammy apbalvojumus kā "Labākā repa māksliniece", "Labākais repa izpildījums" un "Labākā repa dziesma" ar dziesmu "Savage". Pēc EP “Fever” un “Suga” Megan Thee Stallion 2020. gadā izdeva savu debijas albumu “Good News”, kur divas dziesmas iekļuva ASV topa pirmajās vietās – “Savage”, remikss kopā ar superzvaigzni Beyoncé un “WAP”, kur viņa pievienojās Cardi B. Pavisam nesen, klajā nāca arī kopprojekts ar popmūzikas zvaigzni Dua Lipu dziesmā “Sweetiest Pie”.

Jamie xx rada visskaistāko, smalkā indie, R&B un deju mūzikas sajaukumu kādu vien var iedomāties un pasaulē ir labi pazīstams kā grupas The xx galvenais dalībnieks. Jamie xx atsauc atmiņā 2013. gada Positivus festivālu, kurā piedzīvojām burvīgo The xx koncertu un esam pārliecināti, ka Jamie xx uzstāšanās šovasar ir gadiem gaidīts notikums. Jamie xx ir pieprasīts gan kā solo mākslinieks, gan kā dīdžejs tādām pasaules mēroga zvaigznēm kā Adele, Florence + The Machine, Gil Scott-Heron un daudziem citiem. 2015. gadā izdeva izslavēto debijas albumu “In Colour”, kurā iekļautas dziesmas kā “Loud Places”, “I Know There’s Gonna Be (Good Times)” un “Gosh”. Vienlaikus apvienojot dīdžejošanu, remiksēšanu, producēšanu un jauna materiāla tapšanu kopā ar The xx, 2020. gadā Jamie xx izdeva savu jaunāko hitu “Idontknow”, kurš turpina pierādīt mākslinieka spēcīgo solo karjeras veikumu.

Positivus festivāls šovasar 15. un 16. jūlijā turpinās priecēt cilvēku tūkstošus jaunā norises vietā - Rīgā, Lucavsalā. Biļetes nopērkamas www.positivusfestival.com un “Biļešu Servisa” tīklā.

Šobrīd apstiprinātie 2022. gada Positivus festivāla mākslinieki: A$AP Rocky, Megan Thee Stallion, Jamie xx, Caribou, Thundercat, Yves Tumor & Its band, SoFaygo, Bas, Moses Sumney, black midi, Black Country, New Road, ansis, Citi Zēni,  Arturs Skutelis, rolands če, Būū, Edavārdi, Prusax, VIŅA, Sudden Lights, Sigma, Elizabete Gaile, MUUD, Ods, Zeļģis, Nova Koma, $ourJ. Programma vēl tiks papildināta.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!