PIKASO koncertsērijas SVMN: B PUSE noslēgums

Raksta attēls - PIKASO koncertsērijas SVMN: B PUSE noslēgums

29.04.2015 / Inese Grīnberga

2.maijā naktsklubā Pulkvedim Neviens Neraksta pēdējo reizi dzīvajā izpildījumā izskanēs kompozīcijas no Pikaso otrā albuma SVMN: B puse un debijas ieraksta Satikšanās Vietu Mainīt Nedrīkst.

Pašmāju reperis Pikaso aicina uz šī gada pavasara koncertsērijas SVMN: B PUSE noslēguma koncertu, kas norisināsies 2.maijā nakstsklubā Pulkvedim Neviens Neraksta.

Arī šajā koncertā par neatņemamu Pikaso priekšnesuma sastāvdaļu kļūs DJ Super Oganes un viesmākslinieki. Performancē piedalīsies dzīvā sastāva mūziķi - Oskars Račevskis (taustiņi), Tarass Kuzmenko (sitamie instrumenti) un Deniss Paškevics (saksofons). Vizuāli muzikālo priekšnesumu papildinās VJ Tanuki Mink un vizualizāciju meistars Kristaps Reimanis .

Vakara īpašais viesis - OZ aka Ozols ar jaunās relīzes Atpakaļ Nākotnē pirmatskaņojumu, piedaloties Dj Dzee un Rihards J Spatz (BRO Creation Drums).

Kā informē pats Pikaso, 2. maija pasākums būs noslēgums arī zināmam etapam viņa radošajā darbībā. Šobrīd Pikaso ir uzsācis darbu pie jaunā albuma Rezonanse, kas rezultēsies vērienīgā koncertuzvedumā, muzikāli un estētiski pārnesot hip hop žanra mūziku un tās pasniegšanu jaunā kvalitātē, sniedzot klausītājiem nebijušu pieredzi un uzrunājot plašāku auditoriju - gan tos, kas pieraduši pie pašreizējā hip hop koncertu koncepta, gan tos, kas iespējams šo žanru līdz šim vēl nav sev atklājuši.

Piedāvājam ielūkoties arī pagājušā gada Pikaso koncertūres Satikšanās Vietu Mainīt Nedrīkst noslēgumā.

Piesakies pasākumam šeit!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!