Pieci.lv darba dienu vakaros jauns raidījums Naktslokāls

Raksta attēls - Pieci.lv darba dienu vakaros jauns raidījums Naktslokāls Publicitātes foto

28.02.2019 / Parmuziku.lv

Latvijas Radio 5 – pieci.lv ēterā, sākot ar 25. februāri, darba dienu vakaros no plkst. 20:00 līdz pusnaktij ir dzirdams jauns raidījums jauniešiem Naktslokāls.

Raidījuma vadītāji ir Aleksis Vilciņš un Linda Samsonova, kuri vakara programmā ieviesuši daudz jauninājumu, saglabājot arī klausītāju iemīļotas rubrikas. Raidījumam ir aktīvs un dinamisks formāts, kas sniedz izklaidējošu saturu un izglītojošu informāciju ar mērķi veicināt jauniešu piederības izjūtu latviskajai kultūras telpai.

“Naktslokālā satiksies visdažādākie mūzikas žanri, cilvēki, sarunas un notikumi. Šī brīža lielākie hiti saplūdīs ar debatēm par izglītības jautājumiem, ceļojumu pieredzes stāstiem, sarunām par veselīgu uzturu. Tas viss brīvā atmosfērā, kur ar savu pievienošanos vakara komandai palīdzēs Linda Samsonova. Līdz šim Linda ballītes izjūtu klausītājiem uzbūra agros brīvdienu rītos -  laiks disko bumbu iegriezt arī darba dienu vakaros!” stāsta ētera personība Aleksis Vilciņš, kurš ar pieci.lv klausītajiem darbdienu vakaros ir jau trīs gadus.

Savukārt jaunā pieci.lv vakara balss Linda Samsonova saka: "Esmu priecīga, ka beidzot pieci.lv ir savs Naktslokāls - vieta, kur vakaros tiekas mūzika, kultūra un sarunas. Ļoti ceru, ka izdosies piesaistīt jaunus klausītājus ar kvalitatīvu saturu un Naktslokāls būs tā vieta, kur jaunieši uzzinās par uzlecošajām mūzikas zvaigznēm un talantiem visā pasaulē, paplašinot savu muzikālo redzesloku un arī mūzikas listes. Tāpat uzsvērsim to, ka pērles atrodamas arī pašmāju un kaimiņvalstu mūzikā."

Raidījumā būs dzirdams plašs mērķauditorijai atbilstošs latviešu un Latvijā radītas mūzikas aptvērums, pasaules jaunāko muzikālo tendenču atspoguļojums, kā arī nodrošināta regulāra atgriezeniska saite ar klausītāju. Naktslokāls nāks klajā ar jaunām vakara rubrikām.

Pirmdienās no plkst. 23:00 arī līdz šim ēterā bija dzirdami Latvijas mākslinieku albumi pilnā garumā, taču tagad rubrikā "Izstāsti albumu" mūziku papildina pašu autoru komentāri par katru kompozīciju. Albums ar komentāriem tiks publicēts gan pieci.lv mājas lapā, gan pieci.lv “Mixcloud” kontā.

Otrdienās skanēs rubrika "Dejot aizliegts" - pašmāju mūzikas ekspertu un pazinēju sagatavota kompozīciju izlase. Tā būs mūzika, kuru klausās profesionāļi ar potenciālu uzrunāt daudz plašāku klausītāju loku. Stilistiski piemērota gulētiešanas noskaņai.

Trešdienās "Kaimiņu būšanas" ietvaros ēterā skanēs šobrīd aktuālākās kaimiņu - lietuviešu un igauņu kompozīcijas, kas sniegs iespēju salīdzināt un vērtēt pašmāju un kaimiņvalstu tendences mūzikā. Savukārt rubrikā „Neobligātā literatūra” būs dzirdama intervija ar kādu Latvijas jauno prozas vai dzejas autoru un viņu darba lasījumi.

Ceturtdienās Aleksim un Lindai uz stundu pievienosies "Vēlais viesis" – ar sarunām un viesu izvēlētu mūziku. 

Linda no brīvdienām ir paņēmusi līdzi ceļojumu rubriku "80 dziesmas ap zemeslodi", kurā aicinātie viesi dalīsies ar saviem ceļojumu iespaidiem un padomiem, iepazīstinot ar jaunām kultūrām, kā arī  Ritvaru Tomu Loginu ar "Piecām garšām” -  mūsdienīgu kulinārijas raidījumu, kas rosinās jauniešus eksperimentēt virtuvē.

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!