Singapūras Satīns rīko labdarības maratonam veltītu festivālu „ŠE DESMIT!”

Raksta attēls - Singapūras Satīns rīko labdarības maratonam veltītu festivālu „ŠE DESMIT!” Publicitātes foto

19.12.2018 / Parmuziku.lv

Sestdien, 22. decembrī, plkst. 19.00 koncertzālē Palladium grupa Singapūras Satīns rīko labdarības festivālu „ŠE DESMIT!”, kura ienākumi tiks ziedoti labdarības maratona DOD PIECI! mērķa atbalstam. Festivāla uzstāsies Čipsis un Dullais, Sudden Lights, Singapūras Satīns, Pirmais Kurss, kā arī reperis Edavārdi un DJ Niks Evalds.

Jau pērn Singapūras Satīns pārsteidza labdarības maratona rīkotājus ar 555 eiro lielu ziedojumu, kuru sarūpēja kopā ar saviem faniem. Šogad grupa ir spērusi soli uz priekšu un uz labdarības maratona „DOD PIECI!” atbild ar „ŠE DESMIT!”, rīkojot īpašu atbalsta festivālu.

„Ideja par šo pasākumu radās grupas Singapūras Satīns sapulcē, jo jau sākotnēji esam uzstādījuši sev mērķi vismaz reizi gadā nodoties labdarībai un aicināt iesaistīties arī citus. Tā kā pērn mūsu fani bija ļoti atsaucīgi un kopīgiem spēkiem savācām 555 EUR, šogad vēlējāmies izdarīt ko lielāku. Mums tas šķiet svarīgi, jo no šī pasākuma ieguvēji būs pilnīgi visi - gan cilvēki, pie kuriem nonāks šī nauda, gan mākslinieki, kuriem būs iespēja uzstāties uz Palladium skatuves, gan arī pasākuma apmeklētāji, kuriem par ļoti draudzīgu cenu būs iespēja redzēt vairākas grupas vienlaikus,” stāsta grupas Singapūras Satīns dalībnieks un festivāla organizators Edgars Bāliņš.

Viņš uzsver: „Lieli malači ir visi tie mākslinieki, kuri, nedomājot un nevilcinoties, piekrita uzstāties šajā pasākumā. Tāpat paldies Palladium un citiem atbalstītājiem, kas bijuši ļoti, ļoti pretimnākoši - mēs ticam, ka tā mums visiem būs lieliska pieredze un ļoti laba ballīte, kurā apvienosim patīkamo ar vēl patīkamāko - uzstāsimies un palīdzēsim citiem.”

Šī gada mērķis ir savākt ziedojumus jaunas bezmaksas atbalsta un mācību programmas izveidošanai un ieviešanai jaunajiem vecākiem visā Latvijā, lai vairotu vecāku zināšanas par bērna attīstību un drošas piesaistes veidošanu ar bērnu.

Sekojiet līdzi DOD PIECI! pieci.lv ēterā, sabiedrisko mediju portālā lsm.lv, dodpieci.lv kā arī portālos Apollo un TVnet. Nakts stundās tiešraidi var vērot LTV1 kanalā.

Labdarības maratonu "Dod pieci!" rīko Latvijas Radio sadarbībā ar Latvijas Televīziju, sabiedrisko mediju portālu LSM.lv un labdarības organizāciju Ziedot.lv. Liels paldies maratona partneriem un atbalstītājiem, bez kuru līdzdalības maratona norise nebūtu iespējama: “Luminor Banka”, “Amigo”, Apvienoto Arābu Emirātu vēstniecībai Latvijā un Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņam par finansiālu atbalstu maratona rīkošanā, “Lido” par uztura speciālista konsultācijām un DJ smūtijiem, “Alan Deko” par studijas interjera iekārtošanu. Tāpat paldies “Hotel Gutenbergs”, “Rare reklāmas darbnīca”, “New Black” un “GIG service”.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!