Pankroka grupai "Morālā Ateja" jauna dziesma Ziemassvētku noskaņās

Raksta attēls - Pankroka grupai "Morālā Ateja" jauna dziesma Ziemassvētku noskaņās Publicitātes foto

22.12.2015 / Parmuziku.lv

Pankroka grupa no Rīgas, kas nesen apvienojusies pēc gandrīz desmit gadus ilga pārtraukuma, nāk klajā ar jaunu dziesmu, veltītu Ziemassvētkiem. Šī kompozīcija ir dziesmas "Jingle Bells" aranžija un ir jau otrā kompozīcija pēc grupas atkal apvienošanās.

"Ziemassvētku dziesma" pavisam noteikti ir gan pankroka, gan svētku noskaņās, tās liriskais vēstījums skar aktuālas šī brīža tēmas Latvijas sabiedrībā un ir papildināts ar bezrūpīgu panku dzīves svinēšanas prieku. Kā atzīst paši mūziķi - "dziesma ir jau desmit gadus veca, bet tā kā atkal pienācis Ziemassvētku laiks, tā aktualizējās." Kompozīcija ierakstīta Valmierā, Hodila Records studijā kopā ar skaņu inženieri Ģirtu Laumani (Lomiku) un ir otrā pēc grupas atgriešanās no gandrīz desmit gadu ilga pārtraukuma.

Grupa "Morālā Ateja" ir pankroka kvintets no Rīgas, kas savu aktīvo darbību izvērsa laika posmā no 2004. līdz 2008. gadam. Tās patreizējo sastāvu veido dalībnieki no tādām grupām kā Harta, Eschatos, Omertà, stand-up komiķis Denis Tulpe no Comedy Latvia un vokālists "Tikai ne Bērziņu".

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!