Ozols un Tehnikums publicē jaunu video un izziņo albuma prezentācijas koncertu

Raksta attēls - Ozols un Tehnikums publicē jaunu video un izziņo albuma prezentācijas koncertu Ekrānšāviņš

11.10.2017 / Parmuziku.lv

Ozols un grupa Tehnikums piedāvā noskatīties sava jaunākā singla “Pasaule” videoklipu, kas iekļauts mākslinieku gaidāmajā albumā "Semestris".

Albums tiks prezentēts jau 10. novembrī mūzikas namā “Daile”. Turpinot veiksmīgo sadarbību, kas aizsākās 2017. gada sākumā ar dziesmu “Tu vari tēlot”, Ozols un grupa "Tehnikums" radījuši videoklipu savam jaunākajam singlam “Pasaule”, kurš pirmatskaņojumu piedzīvoja jau oktobra sākumā.

Videoklipa autori ir Lauris Vīksne un Dāvis Stūrmanis, un tā vīzijas un scenārija autors ir Ozols. Ņemot par pamatu pāris zīmīgas dziesmas teksta frāzes, video notikumu gaita norisinās baseinā.

Biļetes uz albuma “Semestris” prezentācijas koncertu jau pieejamas visās “Biļešu servisa” tirdzniecības vietās, kā arī internetā. Pirmajām 100 biļetēm īpaša cena – 7,00 eiro. Pārējo biļešu cena – 10,00 eiro, bet pasākuma dienā - 12,00 eiro.

Koncerts notiks 10. novembrī plkst. 20.00 mūzikas namā “Daile”, Kr. Barona iela 31, Rīgā. Koncerta biļetes pieejamas šeit.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!