Ozols sācis levitēt

Raksta attēls - Ozols sācis levitēt Ekrānšāviņš no video

30.01.2019 / Parmuziku.lv

Hip hop izpildītājs Ozols ir sagatavojis video versiju dziesmai “Levitē”, kas ir iekļauta albumā “Neona pilsēta”. Dziesmas video palīdzēja realizēt Toms Rings, savukārt audio Niklāvz (DDA). Klips tika filmēts pamestā un ar leģendām apvītā vietā Buzludžā, Bulgārijā.

1.  

Dziesmas saturs ir veltīts cilvēces mūžīgai vēlmei izzināt ko vairāk par apkārt esošo vidi, un patstāvīgo vēlmi noskaidrot, kas ir “aiz tā horizonta”.

Šis ceļojums mums noteikt ir neaizmirstams, jo tā ir iespaidīga arhitektūra un īpaša lokācija. Kad redzēju šo ēku un dabu bildēs, sapratu, ka mums ir vienkārši jādodās uz turieni.

2018. gada 12. novembrī Ozols izdeva savu sesto studijas albumu “Neona pilsēta”. 2019.gada  februārī un martā kopā ar ansi, Edavārdi un Viņu dodas “Republikas tūre”.

Ģirts Rozentāls jeb Ozols ir viens no Latvijas hiphopa mūzikas pamatlicējiem. Muzikālo darbību uzsāka 1996. gadā grupu “Fact” un “Rool Makaz”  sastāvā. Solokarjeru uzsāka aizvadītās desmitgades sākumā ar debijas singlu “Neko 2005” (2000.), pēc kura sekoja albums “Cieņa un mīlestība” (2001.), “Augstāk, Tālāk, Stiprāk” (2002.), “Dūzis” (2003.) un 2009. gadā izdotais albums “Neatkarība”. Pēc vairāku gadu pārtraukuma 2015. gadā Ozols atgriezās Latvijas mūzikā ar savu piekto studijas albumu “Atpakaļ nākotnē”. Savas radošās darbības laikā Ozols uzstājies Dziesmu svētkos ar apvienoto kopkori, ar apvienību “Austrumubloks” viesojies pie eksprezidentes Vairas Vīķes-Freibergas, sasniedzis Zelta diska statusu ar albumu “Cieņa un mīlestība” un četras reizes saņēmis Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvu.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!