Ozols rīkos melnu pagalma ballīti. Ikviens ir ielūgts!

Raksta attēls - Ozols rīkos melnu pagalma ballīti. Ikviens ir ielūgts! Publicitātes foto kolāža

06.07.2018 / Parmuziku.lv

Ballīte ar nosaukumu “All Black Everything” notiks 12. jūlijā Jaunajā Teikā.

Ballīte apvienos gardus ēdienus, lielisku mūziku un īpašas aktivitātes apmeklētājiem.  Gan šī pasākuma konceptam speciāli radītajos ēdienos, gan iecienītākajās āra izklaidēs - visur dominēs melnā nokrāsas. Arī apmeklētāji ir aicināti apģērbā izvēlēties dažādos melnā toņus. Turklāt, dodoties uz pasākumu, Ozols aicina līdzi paķert arī sporta kurpju pāri, jo paredzēts arī strītbola un galda tenisa turnīrs. Apmeklētāji varēs vērot arī grafiti mākslas paraugdemonstrējumus, kā arī sacensties pinbola un novusa spēlē.

Alternatīvā hip hopa noskaņas Kaytranada labākajās tradīcijās pasākumā ienesīs DJ NiklāvZ. 

Dalība pasākumā ir bez maksas, Ozola ballītē piedalīties var jebkurš!

Bez Ozola ballītes Jaunajā Teikā rīkos vēl četri dažādu Rīgas dzīvesstilu eksperti:

  • 26. jūlijā – stand-up komiķis Jānis Skutelis un viņa “Pusnakts šovs septiņos” radošā komanda
  • 9. augustā – TV vadītāji Lelde un Aivis Ceriņi
  • 23. augustā – Latvijas biznesa vides kurators Andris Ozols
  • 6. septembrī – TV šova “Māmiņu klubs” vadītāja un blogere Kristīne Virsnīte

 “Rīgas Street Food garša” pasākumi katru otro nedēļu norisināsies Jaunās Teikas iekšpagalmā, kas jau tagad katru ceturtdienu pulcē dažādu ielu ēdienu tirgotājus. Līdz šim Jaunajā Teikā jau viesojušies Mākonis, Raunas dārzs, Vīnkalni ceļojošā picērija, Nathans Famous hotdogs, Singhs, Uzbegims, Crepes Cafe, Čarlstons u.c. 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!