Ozols & Katapullt - Kruīza Kontroles Zēni

Raksta attēls - Ozols & Katapullt  - Kruīza Kontroles Zēni Publicitātes foto

07.08.2019 / Parmuziku.lv

Ozols kopā ar Helmutu Šteinu no “bītmeikeru’’ apvienības “Katapullt” ir sagatavojuši “EP” (īso albumu) ar nosaukumu “Kruīza Kontroles Zēni”.

Albuma radīšanas procesos piedalījās arī Krii, rolands čē, Mārtiņš Burkevics asistējot Artūram Šēnfeldam(DDA).

Albums ir piepildīts ar vasaras sajūtām, un ir apvienojis gan nostalģiskas atmiņas, gan arī esošās sezonas garšu. Ozols:

Ideja par šo ierakstu radās spontāni, Helmuts man atsūtīja “bītus”, un mēs sākām darbu pie šī ieraksta jūlija vidū. Šīs bija ļoti kompresētas un ļoti aktīvas divas nedēļas, kuras man bija kā jauns pārbaudījums, “rep eksamēns.

Video identitāte un dizains tika radīts kopā ar Andreju Skurjatu(Dree), kas ir arī autors tādiem video darbiem, kā  “Stils”, “Superhaips”.

Helmuts Šteins un bītmeikeru apvienība “Katapullt” dotajā brīdī bāzējās Amsterdamā. Savā neilgajā pastāvēšanas laikā  ir paspējuši sadarbotjies ar tādiem hip hop izpildītājiem, kā Wiz Khalifa, Nipsey Hussle u.c.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!