Ozols mūs ieved "Neona pilsētā"

Raksta attēls - Ozols mūs ieved "Neona pilsētā" Albuma vāciņš "Neona pilsēta"

13.11.2018 / Parmuziku.lv

Pirmdien, 12.novembrī mūzikas straumēšanas platformās ir nonācis Ozola sestais studijas albums “Neona Pilsēta”. Ierakstā piedalās ansis, rolands če, xantikvariāts un Sudrabu sirds, kā arī aktieris Juris Strenga un komiķis Jānis Skutelis. Mūziku šajā relizē veidojis bītmeikeris Niklāvz un Helmuts Šteins (Katapullt). Miksējis un māsterējis Ansis Kolmanis Dirty Deal Audio studijā.

“Šis bija ļoti saspringts režīms dēļ termiņiem, ko es pats sev biju uzlicis, jo pie albuma sākām strādāt tikai gada sākumā. Albums ir kā audio stāsts, kas uzlika vēl papildus slodzi uz pleciem.”

2018.gada 16. un 17. novembrī hip-hop izpildītājs Ozols koncertprogrammā “Stils” prezentēs sesto studijas albumu “Neona Pilsēta”. Koncerta norises vieta — koncertzāle “Aistere”, Aisteres ielā 2, Riseba, Rīga. Biļetes pieejamas visās “Biļešu Serviss” kasēs. Kā īpašie koncertu viesi uz skatuves kāps bītmeikeris/DJ Niklāvz, kas ir veidojis lielāko daļu bītu albumam “Neona Pilsēta”, kā arī izpildītāja VIŅA.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!