"Otra Puse" izdod jaunu dziesmu “Viens čempions” un piesaka rudens koncerttūri

Raksta attēls - "Otra Puse" izdod jaunu dziesmu “Viens čempions” un piesaka rudens koncerttūri Publicitātes foto

14.10.2020

Pēc ilgāka pārtraukuma grupa Otra Puse atgriežas ar jaunu dziesmu no nākamgad gaidāmā studijas albuma.

Dziesmas vārdu autors Ivars Kurpnieks par skaņdarba vēstījumu - “Trīs lietas , kas manī izraisa izbrīnu – ērgļa lidojums debesīs, kuģa ceļš uz galamērķi un cilvēka sirds ceļojums pie otra cilvēka. Šī dziesma nav par vientulību, bet ir par mūsu tiekšanos pēc mums radniecīgā. Mūsu dzīves ir kā skrējiens uz priekšu, kuru vada vēlme pārvarēt šodienu un piedzīvot rītdienas nezināmo. Vienmēr “Viens” ir kā transparents šajā mūsu skrējienā un ir gatavs izlausties cauri dzīves izaicinājumiem līdz lielo vai mazo apbalvojumu līnijai.”

 Dziesmas mūzikas autors Normunds Pauniņš saka paldies LAIPA par piešķirto stipendiju vienas dziesmas radīšanai - “Kad sākās viss šis covid ārprāts, bija sajūta, ka viss ir apstājies. Nebija nekāda vēlme kaut ko darīt vai radīt mūzikas jomā. Bet tad nāca Laipa izsludinātais konkurss, kuru mēs veiksmīgi izturējām un piešķirtā stipendija ļāva dziesmu “Viens čempions” novest līdz klausāmam rezultātam”. Dziesmas mūzikas producents ir grupas ģitārists Jānis Čubars. Dziesmas lirikas video autors - Jānis Jēkabsons.

 Šobrīd grupa strādā pie jaunām dziesmām un ir noilgojusies pēc sava klausītāja, tāpēc rudens koncertūre būs kā svaigs gaiss mūziķiem, kuri ir izslāpuši pēc dzīvajiem koncertiem. Pasākumu norises vietas – 30.10 kultūras centrs “Berģi”, 31.10 Aizkraukles kultūras nams, 07.11 Dobeles k/n un 27.11 Talsu tautas nams. Koncertprogramma paredzēta pusotras stundas garumā, kuras laikā tiks atskaņotas mazāk dzirdētas un pilnīgi jaunas, vēl nepublicētas dziesmas no gaidāmā albuma un , protams, grupas lielākie hīti. Koncertu īpašais viesis - brīnišķīgā dziedātāja Antra Stafecka!

 Zāles un sēdvietu plānojums izveidots pēc drošības noteikumiem!

 Grupa Otra Puse dibināta 1992.gadā, līdz šim izdevusi piecus studijas albumus, no kuriem divi - “Nakts vai rīts” (2009) un “Uzzīmē mani” (2013), ir saņēmuši Latvijas gada mūzikas balvas kā labākais pop mūzikas albums. Dziesma “Nakts vai rīts” bija spēlētākais radio hits 2009.gadā, kā arī dziesma “Ave Pali” ir kļuvusi par vērtīgāko Muzikālās bankas dziesmu 2012.gadā, savukārt dziesma “Uzzīmē mani” 2014.gada Muzikālajā bankā ieņēma otro vietu.

 Vairākas grupas dziesmas, tādas kā “Pēc lietus”, “Vēstules”, “Savādā”,“Ieskaties”, “Rīga”, “Es Tev” ir ieguvušas hita statusu un joprojām tiek regulāri atskaņotas dažādos Latvijas radio. 2017.gada rudenī grupa svin savu 25.gadu pastāvēšanas jubileju, izdodot labāko dziesmu dubultalbumu ar nosaukumu "Labākās dziesmas.Notis.Vārdi. "

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!